Yaşam

Adil Serdar Saçan hayatını kaybetti

İstanbul Emniyeti’nin eski Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Adil Serdar Saçan 60 yaşında hayatını kaybetti.

Bir süredir akciğer kanseri tedavisi gören Saçan’ın ölüm haberi, yakınları tarafından sosyal medya hesabından duyuruldu.

Twitter’dan yapılan paylaşımda şu ifadeler kullanıldı: “Biz ölümden hiç korkmadık bu dünyada sadece Hakk’tan korktuk. Sizler gibi kul hakkı yiyerek hakkın adını kirletmeye kalkışmadık. Emir geldi ölüm vaki oldu bize. Hakkın buyruğudur başımızın üstüne. Anlaşılan hesaplaşma ahirete kaldı siz haramilerle, bekleyeceğim sizi oralarda geleceksiniz Hakk divanına.

Selam olsun namuslu şerefli olanlara. Onlarla da buluşacağız. Hasbihal edeceğiz haramiler hesap verirken. Seyretmesi çok hoş olacak. Haydi ben gider. Allah’a emanet.”

Görevi süresince Ömer Lütfi Topal cinayeti, Malki cinayeti, Korkmaz Yiğit, Albayraklar Holding, İGDAŞ, Akbil ve İSTAÇ gibi operasyonları yürüten, Emniyet’teki Fethullahçı örgütlenmeye karşı çıkmasıyla tanınan, hakkındaki rüşvet ve gözaltında işkence iddiaları nedeniyle polislikten ihraç edilmişti. (HABER MERKEZİ)

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu