Magazin

“American Idol”, “Downfall of Society”nin Başlangıcıydı – Billboard

Whoopi Goldberg hayranı gibi görünmüyor amerikan idolü ve etkisi. Yakın zamanda yayınlanan bir bölümde GörünümAktris, herkesin birbirini yargılamaya takıntılı olduğu aşırı eleştirel bir kültürü ateşlemekten şarkı yarışmasının sorumlu olduğunu düşündü.

Goldberg, bu hafta ortak panelistlerle yaptığı bir tartışma sırasında, “Bence toplum olarak bir şeyler izlemeyi, insanları yargılamayı seviyoruz,” dedi. “Her zaman toplumun çöküşünün başlangıcının şununla olduğunu düşünmüşümdür … o dizinin adı ne?”

Bir yapımcının ona şovun ne olduğunu hatırlatması üzerine yorum izleyenleri güldürdü. öyleydi İdolbu da bir ağı – ABC – paylaşmak için oluyor Görünüm.

“İzlerken ABC’de yoktu. Farklı bir şovdu, ”diye devam etti Goldberg, Fox’tan kaynaklanan reyting canavarı gibi bir gülümsemeyle. “Bu çok farklı bir gösteri. ABC böyle hissettiğimi biliyor. Onlara söyledim. Onlarla hiçbir ilgisi yok. Bunun şovla ilgisi var.”

“İnsanlara diğer insanları yargılama yeteneği verdikten sonra, bence çıldırdık” diye ekledi. Halkı o kişinin kim olduğuna karar vermeye davet ediyorlar. Bizi bir döngü içinde başlattı.”

Reklam panosu ulaştı amerikan idolü ve yorum için ABC.

Tesadüfen, talk-show sunucusunun sözleri olaydan sadece birkaç gün sonra geldi. İdol 21. Sezon galibini taçlandırdı: 21 Mayıs Pazar gecesi yayınlanan bölümde finalist arkadaşları Megan Danielle ve Colin Stough’u geride bırakan Hawaili genç Iam Tongi. Katy Perry, Lionel Richie ve Luke Bryan, program 2018’de yeniden başladığında Harry Connick Jr., Keith Urban ve Jennifer Lopez’den devralarak son altı sezondur dizinin jüri üyeleri olarak görev yaptı.

geri ne zaman İdol ilk olarak 2002’de başladı, Goldberg’in muhtemelen atıfta bulunduğu sert eleştirilerle tanınan Simon Cowell, orijinal jüri heyetini oluşturan Randy Jackson ve Paula Abdul idi. Gösteri, başlangıcından bu yana Kelly Clarkson, Carrie Underwood, Jordin Sparks ve daha fazlası gibi yıldızları çalkaladı.

Whoopi Goldberg’in konuşmasını izleyin amerikan idolü üstünde.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu