Spor

Başakşehir’den Berkay Özcan, Dubois ve Deniz Türüç açıklaması

Başakşehir'den Berkay Özcan, Dubois ve Deniz Türüç açıklaması


Çağdaş Atan, Başakşehir’e imzasıyla ilgili, “Başakşehir, kurumsal yapısını tamamlamış, şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi hafızası olan bir kulüp. Biz inşallah tekrardan Başakşehir’i Avrupa’da yarışan, zirve yarışının içinde olan bir kulüp haline getirmek istiyoruz. Geçen sene bu devam ediyordu. Bu sene başlangıç kötü gözükse de iyi bir kadro, yapılacak aktarımler ile birlikte tekrardan zirve mücadelesi verecek bir yapısı var Başakşehir’in. Verebileceğimiz tek söz, her gün bir önceki günden daha çok çalışmak. Başakşehir’in yapısına uygun futbolu oynamak, topu talep eden ve oyunu domine eden bir yapı oluşturmak. Bu kulübün DNA’sında var. Bunu rahatlıkla gerçekleştirebileceğimizi düşünüyorum. Gururlu ve heyecanlıyım.” ifadelerini kullandı.

Berkay Özcan imzayı atıyor

Galatasaray ile adı geçen Berkay Özcan hakkında konuşan Çağdaş Atan “Bütün oyuncularımızı korumak istiyoruz. Başakşehir üreten, yetiştiren, satan bir kulüp. Çok iyi akademik yapısı var. Faydalanmak istiyoruz. Yıllardır özlediğimiz oyuncu havuzu var akademide. Berkay Özcan için ayrılık gelişmesi yok. Çok beğendiğim bir oyuncu. Onu saha içerisinde mutlu edebileceğimiz bir oyuncu. Berkay’ın tekrar bir çıkışa ihtiyacı var. Kalitesi çok yüksek.” dedi.

Başkan Göksel Gümüşdağ ise “Salı günü sözleşmesini 3 yıl daha uzatıyoruz” ifadelerini kullandı.

Dubois ve Deniz Türüç açıklaması

Galatasaray’ın sağ beki Leo Dubois’in aktarım gündeminde olmadığını söyleyen başkan Göksel Gümüşdağ “Hocamız ile sözleşme imzaladık. Yollamaktan çok kadromuza katmak istediğimiz oyuncular var. Leo Dubois ile ilgili bir çalışmamız olmadı. Hoca ile konuşacağız, sonrasında aktarım ekibi çalışır. Ancak, şu ana kadar Dubois ile ilgili bir çalışmamız olmadı.” açıklamasını yaptı.

Beşiktaş ile adı anılan Deniz Türüç için konuşan Göksel Gümüşdağ “Deniz Türüç için Beşiktaş’tan bir teklif gelmedi. Çağdaş Atan hocamız da kendisinden faydalanacağını, çok beğendiğini söyledi. Sözleşmesinin uzatılmasını istedi. Deniz Türüç’ün sözleşmesini uzatacağız. Beşiktaş’tan bir teklif veya bir görüşme olmadı.” dedi.


Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu