Magazin

Blake Shelton’ın Final – Billboard’da Eski “The Voice” Koçları Tarafından Kızartılmasını İzleyin

23 sezon boyunca Ses, Blake Shelton şakayı kaldırabileceğini kanıtladı. Ama art arda 100 tanesini alabilir mi? Salı gecesi (23 Mayıs) sezon finalinde, Shelton en ünlü eski arkadaşlarından bazıları tarafından acımasızca kızartıldı.Ses son bölümünde bir veda hediyesi görevi gören tatlı ve tuzlu bir videoda koçlar.

Kalan son OG olan country şarkıcısı Ses Team Niall şarkıcısı Gina Miles’ın gece sonunda kupayı kaldırdığı aksiyon dolu görkemli final sırasında sandalye döndürücüye uygun bir rosto verildi. 11. ve 13. sezon koçu Miley Cyrus’un Shelton’ın ayrılma konusunda ciddi olduğundan şüphe duymasıyla başladı.

“Bu, son sezonunu beş kez geçireceği ve benim bu videolardan altı tane yapacağım Elton olayı gibi mi? Blake, Elton mu çekiyorsun? Cyrus, önceden kaydedilmiş video haraçında söyledi. En son başkan arkadaşlarından biri olan Chance the Rapper, işi bir adım öteye götürdü ve Shelton’ı, onu kapattığını unutmamıza asla izin vermediği için yerle bir etti.

Sunucu, “Vay canına, bunun son sezonun olduğuna inanamıyorum,” dedi. “Her gün bahsetmene rağmen.” Diğer bazı eski oyuncular, yaşının üzerinde olan 46 yaşındaki ülke ikonuyla alay ederken eğlenirken, Camila Cabello ondan “benim tatlı abuelo’m” diye bahsediyor. [grandfather] Blake” ve Horan ona “baba” diyor.

İki zamanlı Usher, Blake’in 23 sezonluk koşusuna hayran kaldı ve kamera, Shelton’ın bağırıp bardağını gökyüzüne kaldırdığı bir çekime dönerken, “nasıl bu kadar çok likör içebileceğinden” emin olmadığı konusunda şaka yaptı. “Hepimiz senin harika bir koç olduğunu biliyoruz,” diye ekledi. “Senin harika bir dansçı olmadığını biliyoruz.” Usher’ın çaresizce Shelton’a herhangi bir makul hareketi öğretmeye çalıştığı görüntüleri işaretleyin.

Yine de hepsi şaka değildi. Dokuz kez koçluk yapan Kelly Clarkson, “23 sezon, bu şova verdiğiniz çok fazla hayat” dedi, Pharrell ise şu bilgiyi bıraktı: Ses gerçekten bir ülke şovuydu. Aslında, videonun Blake’in oyunbaz bir şekilde taktığı bir klibe kesildiği için bunun “Blake Shelton şovu” olduğunu söyledi. Harry Potter seçme şapkası.

Efsanevi iyi bir adam olan John Legend, Shelton’ı “her zaman değil” şovda doğruyu söylediği için canlandırdı, ancak “onun içinde olduğum için sonsuza kadar minnettar olduğunu” ekledi. Ses seninle. Ve sana arkadaşım demekten gurur duyuyorum.”

CeeLo Green, Shelton’ın kendisi dışında kalan son orijinal koç, Christina Aguilera ve Blake’in uzun süredir şov çılgınlığı Maroon 5 şarkıcısı Adam Levine olduğunu kabul etti. Pharrell, Shelton ve Levine arasındaki yavaş kaynayan bromluğun ve ileri geri “her gün günlerimi oluşturduğunu” belirtti.

Cyrus, ciddiyetle, “Happy Anywhere” şarkıcısının yanında oturmanın “büyük bir onur” olduğunu söyledi. “Tamamen yalan söylüyorum,” diye itiraf etti. “Aslında bir kabustu.” Nick Jonas, pelerin ve taç giyerken ve seçmenleri etkilemek için sevimli bir köpek yavrusunu kucaklarken gösterildiği bir montajın ortasında, dokuz kez kazanan Shelton’ın zirveye çıkmak için “ne gerekiyorsa” yapacağını söyleyerek ikiye katlandı. “İçten içe gerçekten arkadaş olduğumuzu biliyorum… en azından öyle olduğumuzu düşünüyorum,” diye şaka yaptı Jonas.

Ciddileşen Clarkson, Blake’e onun her zaman “sana saçmaladığının” farkında olduğunu söyledi, ancak onun şüphesiz “bu şovdaki gelmiş geçmiş en büyük koç” olduğunu söyledi. Tatlı montaj, koçların Shelton’a olan sevgilerini paylaşmaları ve ona iyi dileklerde bulunmalarıyla sona erdi. Reba McEntire, bu sonbaharın 24. sezonundan itibaren Shelton’ın yerini alacak.

Aşağıdaki Blake kızartmasına göz atın.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu