Magazin

Brad Paisley ve Wynonna Judd, BeachLife Ranch Dizisine – Billboard’a Katıldı

BeachLife Ranch organizatörü Allen Sanford katılımcılara 2023’te daha fazla ülke odaklı bir festival sözü verdi, ancak Jack Johnson’ın Beachlife Ranch’in başrol oyuncusu olarak 22-24 Eylül’de Redondo Beach, Kaliforniya’ya geleceğini duyurmasıyla hayranları şaşırttı. geçen ayki dayanak noktası Beachlife festivali.

Johnson, Palos Verdes’ten Playa del Rey’e Santa Monica Körfezi boyunca uzanan Los Angeles’ın bir sahil bölgesi olan South Bay olarak bilinen sörfçü cenneti bölgesinde oldukça popüler olsa da, tam olarak kamyonetler veya Tulsa honky hakkında şarkı söylemesiyle tanınmıyor. tonlarca Sanford daha sonra söyledi Reklam panosu Johnson’ın uzun süredir yapılacaklar listesi rezervasyonu olduğunu ve Nashville ile Americana ve Outlaw türlerinden ek sanatçıların önümüzdeki haftalarda duyurulacağını söyledi.

24 Mayıs Çarşamba günü erken saatlerde Sanford, Nashville kraliyet ailesi üyesi Wynonna Judd ve festivalin son gecesinin başrol oyuncusu Brad Paisley’nin yer aldığı bir kadroyla sözünü yerine getirdi. Dizide “Hippiler ve Kovboylar” kanun kaçağı Cody Jinks, Georgia’lı güneyli rockçılar Blackberry Smoke, popüler Amerikalı grup Avett Brothers ve rahmetli babasının da dahil olduğu ünlü Highwaymen’in mirasını yeniden canlandıran efsanevi yapımcı Shooter Jennings yer alıyor. Waylon Jennings. Sanford ayrıca Keb ‘Mo’, The Brothers Comatose, Chris Isaak, Parmalee, Easton Corbin, Colbie Caillat, The Marshall Tucker Band, Amanda Shires ve daha fazlasını rezerve etti.

Hayranlara sahnede (kelimenin tam anlamıyla) oturma ve en sevdikleri müzisyenler performans sergilerken ünlü bir şeften lezzetli bir yemek servis etme fırsatı sunan BeachLife’ın özel yemek servisi SideStage Experience, aynı zamanda BeachLife Ranch’in temel bir unsuru olacak ve bu yıl bir Güney havası içerecek füme etler ve barbekü seçenekleri sunar. Festival alanı aynı zamanda sanat enstalasyonlarına, çeşitli hayırseverlik amaçlarını vurgulayan yerinde aktivasyonlara, çevre dostu ve sürdürülebilir girişimlerin yanı sıra marka ortaklarına hediye verme ve yerel butik alışverişe de ev sahipliği yapacak.

Üç günlük ve Hafta Sonu Savaşçı geçişleri genel giriş için mevcuttur, GA+, VIP ve üst düzey Outlaw ve Admiral Geçişleri şu anda BeachLifeRanch.com’da satışta. GA biletleri, 3 günlük geçiş için 299 ABD dolarından (artı ücretler) başlayan fiyatlarla mevcuttur. Her yaştan misafir kabul edilir ve 6 yaş ve altı çocuklar biletli yetişkin eşliğinde ücretsizdir. Bilet seçeneklerinin ayrıntılı açıklamaları için lütfen şu adresi ziyaret edin: www.beachliferanch.com/ticket-types.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu