Magazin

Celine Dion Avrupa “Cesaret” Turunun Tüm 2023-2024 Tarihlerini İptal Etti – Billboard

Céline Dion, nadir görülen bir nörolojik hastalıkla devam eden savaşı nedeniyle bir kez daha çok sayıda konser tarihini iptal etmek zorunda kaldı. 26 Mayıs Cuma sabahı şarkıcı, hayranlarına 2023-2024 Avrupa Cesaret Turunda kalan Avrupa şovlarını önceden yeniden planladıktan sonra iptal ettiğini açıklayan uzun bir not yayınladı.

“Hepinizi bir kez daha hayal kırıklığına uğrattığım için çok üzgünüm. Şarkıcı yaptığı açıklamada, gücümü geri kazanmak için gerçekten çok çalışıyorum, ancak %100 olduğunuzda bile turneye çıkmak çok zor olabilir” dedi. “Gösterileri ertelemeye devam etmen senin için adil değil ve bu kalbimi kırsa da, ben yeniden sahneye çıkmaya gerçekten hazır olana kadar her şeyi şimdi iptal etmemiz en iyisi. Hepinizin bilmesini istiyorum, pes etmiyorum… ve sizi tekrar görmek için sabırsızlanıyorum!”

Etkilenen tarihler arasında Amsterdam, Paris, Anvers, Kopenhag, Oslo, Stockholm ve Helsinki’de Ağustos sonundan Ekim başına kadar yapılması planlanan 2023 gösterilerinin yanı sıra 6 Mart-22 Nisan için rezerve edilen 23 Avrupa gösterisi yer alıyor. • İptal edilen 42 tarih için satın alınan biletlerin iadeleri, ilk satın alma noktasından yapılacaktır.

Duyuru, dünya COVID-19 kilitlenmesinden sonra ilerlerken, Celine’in “performans göstermesini engelleyen teşhis edilmiş bir tıbbi durum için tedavi görmeye devam ettiğini” belirtti. Celine iyileşmesi için çok çalışıyor, ancak şu anda başarılı bir şekilde hazırlanıp turun geri kalanını gerçekleştiremiyor… Celine’in yakında bir gün Avrupa’daki tüm bu şehirlere performans sergilemek için gelebileceğine dair her türlü umudumuz var. inanılmaz hayranları için, ama o zaman sadece şimdi değil.

Dion, Mart 2020’de pandemi duraklatmadan önce Kuzey Amerika’daki Cesaret turunun ilk 52 tarihini gerçekleştirmişti. Daha sonra kendisine, ekibinin söylediğine göre Sert Kişi Sendromu adı verilen nadir bir durum teşhisi kondu. performanstan.

Ulusal Nörolojik Bozukluklar ve İnme Enstitüsü’ne göre SPS, otoimmün bir hastalık özelliklerine sahip nadir bir nörolojik hastalıktır. Gövde ve uzuvlarda dalgalanan kas sertliği ve kas spazmlarını tetikleyebilen gürültü, dokunma ve duygusal sıkıntı gibi uyaranlara karşı artan bir hassasiyet ile karakterize edilir. Genellikle kambur ve sertleşmiş anormal duruşlar, bozukluğun karakteristiğidir.” SPS’li kişiler yürüyemeyecek veya hareket edemeyecek kadar engelli olabilir ve “korna sesi gibi sokak sesleri spazmları ve düşmeleri tetikleyebileceği için evden çıkmaktan korkabilir.” Enstitüye göre, bozukluk kadınları erkeklerden iki kat daha fazla etkiliyor ve bilim buna neyin sebep olduğunu henüz anlamış değil.

Aralık 2022’de Dion, tüm 2023 tarihlerini 2024’e erteledi ve başlangıçta bu yaz turun Avrupa bölümünü yeniden başlatma sözü vermeden önce onları tamamen iptal etti.

Etkilenen tarihlere aşağıdan göz atın.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu