Celine Dion, ‘Katı Kişi Sendromu’ hastalığına yakalandı

Sanatçı Celine Dion, oldukça nadir görülen “Katı Kişi Sendromu” adı verilen bir bağışıklık sistemi hastalığına yakalandığını açıkladı.

10.12.2022
Celine Dion, ‘Katı Kişi Sendromu’ hastalığına yakalandı

Fransız şarkıcı Celine Dion, sosyal medya hesabından oldukça nadir görülen ve kasların kontrolsüz şekilde kasılmasına neden olan ‘Katı Kişi Sendromu’ adı verilen bir bağışıklık sistemi hastalığına yakalandığını açıkladı.

Dion, yürümekte ve şarkı söylemekte de zorluklar yaşadığını ifade ederken, “Ne yazık ki, bu kasılmalar günlük hayattaki her hareketimi etkiliyor. Bazen yürürken zorluklar yaşıyorum. Bugün, bunları söylemek beni çok fazla incitiyor. Fakat Avrupa’da Şubat ayında başlaması planlanan turnem için hazır olmayacağım” diyerek Avrupa’da ve İngiltere’de gelecek yıl yapılması planlanan turnesini iptal edildiğini duyurdu.

‘TEK İSTEĞİM ŞARKI SÖYLEMEK’

Sosyal medya hesabından paylaştığı videoda duygusal anlar yaşayan ve zaman zaman gözleri dolan Dion, “Spor hocalarımla birlikte her gün gücümü ve eski performansımı yeniden kazanabilmek için çok fazla çalışıyorum. Fakat kabul ediyorum ki mücadele gerek. Tek istediğim, bütün hayatım boyunca yapmayı en çok sevdiğim şey olan şarkı söylemek” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

magazin haberleri güvenilir bahis siteleri