Magazin

Doja Cat, DEHB’si Nedeniyle Albüm Adını Sürekli Değiştirdiğini Söyledi – Billboard

Doja Cat, 2021’de çığır açan albümünün devamı niteliğinde bir albüm üzerinde çalışıyor. gezegen onuve son birkaç aydır, yaklaşan projeyle ilgili küçük parçalar ve ipuçlarıyla hayranlarıyla dalga geçiyor.

Ancak, sürekli değiştirdiği bir şey de albüm adı. Mart ayında, “Woman” şarkıcısı albümün adının olacağını önerdi. cehennem ağzıancak kısa süre sonra fikrini değiştirdi ve başlığın şu olduğunu ortaya çıkardı: Öncelikle silindiğinden beri bir tweet’te. Bir haftadan kısa bir süre sonra, silindiğinden beri başka bir tweet attı ve albüm adını bir kez daha değiştirdiğini belirtti.

Doja yaratıcı süreci hakkında şunları söyledi: İçeriden 24 Mayıs Çarşamba günü bir Patrón El Cielo açılış bölümünde. Albüm başlıklarını seçmekle ilgili olarak “DEHB türümü sergiliyorum – sanırım kazara,” dedi. “Öyle düşünmüştüm cehennem ağzı albümün adıydı, ama o zaman değildi. Ama son dakikada bir şeyler yapmakta iyiyimdir. Bu yüzden rastgele şeyler atıyorum, yorumları okuyorum ve insanların bunu nasıl aldıklarını görüyorum ve sonra, bilirsiniz, çok fazla ‘hayır’ diyorum. ‘Şaka yapıyorum.'”

Ancak, “nihayet” bir albüm başlığına sahip olduğunu söyleyerek, “Bu değil” dedi. Öncelikle.

Grammy galibi daha önce DEHB’si hakkında şunları söyledi: Yuvarlanan kaya, dikkat eksikliği / hiperaktivite bozukluğu ile mücadelesi nedeniyle 16 yaşında liseyi bıraktığını ortaya koyuyor. “Bir noktada sıkışıp kalmış gibi hissettim ve diğer herkes sürekli ilerliyordu” diye paylaştı.

CDC’ye göre DEHB, genellikle ilk olarak çocuklukta teşhis edilen en yaygın nörogelişimsel bozukluklardan biridir. Semptomlar, dürtüsel davranışları odaklama veya kontrol etme veya aşırı aktif olma gibi sorunları içerir.

Siz veya sevdiğiniz biri DEHB ile mücadele ediyorsa, daha fazla bilgi ve yardım bağlantıları için Ulusal DEHB Kaynak Merkezi’ne ve ayrıca DEHB ile ilgili soruları yanıtlamak için eğitimli personele sahip bir çağrı merkezine (1-866-200-8098) bakın.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu