Spor

Dursun Özbek: Galatasaray geliyor

Süper Lig’in 36. haftasında Ankaragücü ile karşılaşan Galatasaray, mücadeleden 4-1 galip ayrıldı ve ligi şampiyon olarak tamamladı.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, şampiyonluğun ardından kulübün resmi sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı.

Ankaragücü galibiyetiyle beraber 23. şampiyonluğunu kazanan Galatasaray yaptığı açıklamalarda, Galatasaray’ın Türkiye’nin en büyüğü olduğunu belirtti ve şu sözlerle devam etti:

“Türkiye’nin en büyük spor kulübünün, kalbi Galatasaray sevgisiyle dolu, eşsiz taraftarları; Cumhuriyetin 100’ü, Türkiye’nin En Büyüğü!

Cumhuriyetin 100. yılında, Galatasarayımızın başarılarını tarihe birlikte yazacağız dedik ve bunu başardık. Bugün, 23. şampiyonluğu garantilemiş olmanın büyük mutluluğu ve gururu içerisindeyiz.”

“Herkes duysun sesimizi”

Açıklamalarında taraftarın onları bırakmadığını belirten Özbek sözlerini şöyle tamamladı:

Bu başarıda aslan payı her zamanki gibi sizlerin… Galatasaray’ın adının geçtiği yerde beklentisiz, koşulsuz desteğinizi veren, 7’den 70’e herkesin… Bizi bir gün bile yalnız bırakmadınız; Galatasaray’ı Türkiye’nin en muhteşem taraftarına sahip spor kulübü yaptınız. Karşılıksız bu sevginiz ve adanmışlığınız için size sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Şimdi daha büyük zaferler bizi bekliyor. Herkes duysun sesimizi, Galatasaray geliyor!

dursun ozbek galatasaray geliyor 75f2f479

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu