Magazin

Ed Sheeran, Festivalde Lewis Capaldi’nin NSFW Anti-Ed Chant’ına Yanıt Verdi – Billboard

İyi bir f-bombası diğerini hak eder. Ed Sheeran, Pazar günü memleketi İskoçya’da BBC Radio One’ın Büyük Hafta Sonu’ndaki manşet setinde “Wish You the Best” şarkıcısı Lewis Capaldi’ye laf attıktan sonra 31 Mayıs Çarşamba günü Lewis Capaldi’ye dört harfli bir yanıt gönderdi.

“Arkadaş olduğumuzu sanıyordum, Lewis. Seninle arkadaş olduğumuzu sanıyordum,” dedi Sheeran yüzünde bir gülümsemeyle ve daha tuzlu bir dil ekledi. Video, Capaldi’yi kendi sözlerini kullanarak değiştiren eğlenceli bir mesajla geldi ve Sheeran, “Senin sevdiğin biri olmaya alışmaya başlamıştım.”

Sheeran ayrıca, Capaldi’nin kalabalık kalabalığa “Ed bugün burada değil… evet, siktir git! Üçe kadar sayan herkes ‘Siktir git Ed!’ diyor.” Kalabalık daha sonra görev bilinciyle Capaldi’nin emrini yerine getirdi. İki pop yıldızı, Sheeran’ın Capaldi’ye satın almasını önerdiği ve aralarında sahte bir uçurum yaratan bir ev hakkında daha önce şakacı bir şekilde birbirlerini dürttüler.

Capaldi’nin ikinci sınıf albümü olarak bu haftayı kutlamak için bir nedeni vardı. Cennete Gönderilme Arzusuyla KırılmışOfficial Charts Company’ye göre, en son liste döngüsü sırasında en çok dinlenen, indirilen ve fiziksel olarak satın alınan LP oldu ve Sheeran’s tarafından çentiklenen 76.000 ilk hafta liste birimini aştı. Çıkart albüm.

Büyük açılış, Lewis’in 2019’daki ilk çıkışını kolayca geride bıraktı. İlahi Bir Cehennem Ölçüsünde Esinlenmemişilk yedi gününde 89.000 grafik birimi biriktiren.

Sheeran’ın yanıt videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu