Ekim Ayında Burcunu Neler Bekliyor Anlatıyoruz!

s 58c62a2946254d474fbac62e2bf84e7057e269dd

Merhaba sevgili okuyucu! 

Eylül uçup gitti, Ekim ayında resmen tutulma sezonuna giriyoruz. Koç ve Terazi aksına giren düğümlerin ilk dolunayını 29 Eylül Cuma günü yaşadık. Koç dolunayı hepimizin üstünden geçti, desek abartmış olmayız. Ekim’e girerken hala Koç dolunayının etkilerini taşıyor olacağız. Kimimiz çok agresif ve tahammülsüz, kimimiz sağlık problemları ile boğuşuyor olabilir. Eh, Koç dolunayı başımızı epey ağrıttı. 

Güzel bir haber ile başlayalım! 

Ekim ayının 14’ünde Koç burcunun tam karşısında, Terazi burcunda bir yeni ay bizleri bekliyor. 21 derece Terazi’de olacak bu yeni aya kadar ilişkiler sınava tabii tutulacak. Yeni ay ile birlikte sınavı hakkıyla verenler ödüllendirilecek. Eğer Güneş, yükselen, Ay veya Venüs’ünüz Koç veya Terazi burcundaysa evliliğe doğru giden bir ilişkiniz olduğunu bilmelisiniz. İlişkiniz yoksa da bu aralar hayatınızın aşkı ile tanışabilirsiniz.

Astrologların uyardığı kadar var, Koç-Terazi aksındaki tutulmalar burçların hayatını kökünden değiştirmeye geliyor. Dolunay ile kapanan defterler bir daha açılmamak üzere kapanacak. Yeni ay ile bambaşka ve sizleri çok mutlu edecek gelişmeler yaşanacak.

Fakat böyle bitmiyor…

28 Ekim’de gerçekleşecek Boğa dolunayı Ekim ayının aşk ayı olduğunu gösteriyor. Bu ay aşktan başka bir şey konuşmayacağız!

Mars’ın Akrep yolculuğunda olduğunu ve anlaşmazlıkların ayyuka çıkacağını da eklemezsek olmaz, dilimiz biraz sivri… Aman dikkat!

Venüs Başak burcunda ilerlerken ikili ilişkilerde ve güzellik konusunda ince eleyip sık dokuyabiliriz. Eh, o kadar olsun. Çünkü güzel şeylere biraz dikenli yollardan geçerek ulaşılır, bilirsiniz. 

Bu ay Merkür hazır Terazi burcundayken ılımlı olmak ve arabuluculuk yapmak için iyi bir dönem olabilir. Küsler barışıyor ancak hak da yerini buluyor. Ekim ayı adeta ektiğinizi biçeceksiniz!

Ekim ayında gerçekleşecek astrolojik olayları sizler için derledik! Burcunuzu okuyarak bu ayı en iyi şekilde nasıl değerlendireceğiniz hakkında tüyolar edinebilirsiniz.

Ve son olarak…

Herkesin bildiği gibi, Ekim ayı mucizelerle gel!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir