Magazin

Este Haim, National Geographic Series – Billboard’da Yönetici Müzik Yapımcısı

Este Haim, National Geographic’in yaklaşan sınırlı dizisi için Ariel Marx ile birlikte çalışıyor. Küçük Bir Işıksırasıyla yönetici müzik yapımcısı ve besteci olarak.

Keşfetmek

En son videoları, çizelgeleri ve haberleri görün

En son videoları, çizelgeleri ve haberleri görün

Gerçek bir hikayeden esinlenen dizi, tasasız ve inatçı Miep Gies’in (Bel Powley tarafından canlandırılıyor) İkinci Dünya Savaşı sırasında ailesini Nazilerden saklamasına yardım etmesini isteyen Otto Frank (Liev Schreiber) ile karşılaşmasını konu alıyor. Küçük Bir Işık “izleyicileri kendilerine Miep’in yerinde olsa ne yapacaklarını sormaya zorlayan” bir yayına göre “modern bir duyarlılıkla” anlatılıyor; ve modern zamanlarda, nefrete karşı koyma cesaretine sahip olup olmayacaklarını soruyorlar.”

İlgili film müziği, A Small Light: Sınırlı Diziden Şarkılar, Este’nin kız kardeşi ve HAIM grup arkadaşı Danielle Haim, Kamasi Washington, Sharon Van Etten, Michael Imperioli, Angel Olsen, Weyes Blood, Remi Wolf, King Princess ve Orville Peck ve Moses Sumney gibi yıldızların klasik hitlerinin yeni kapaklarını içerecek. 23 Mayıs’ta çıkacak olan albümdeki tüm şarkıların yapımcılığını Este üstlendi.

Este bir basın açıklamasında, “Özellikle EMP olarak ilk rolüm olarak, bu dizinin bir parçası olmanın ne kadar büyük bir onur ve ayrıcalık olduğunu ifade etmeye başlayamam.” “Miep’in hikayesi, doğru olanı savunan modern bir kadının hikayesi ve bu hepimize ilham vermeye devam etmeli. Müziğin gücüyle bunu hayata geçirmeye yardım edebildiğim için çok heyecanlıyım.”

Küçük Bir Işık prömiyeri 1 Mayıs’ta National Geographic’te yapılacak ve Disney+ ve Hulu’da da izlenebilecek.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu