Magazin

Final Kablosuz Nasıl İzlenir – Billboard

Öne çıkan tüm ürün ve hizmetler bağımsız olarak editörler tarafından seçilir. Bununla birlikte, Billboard, perakende bağlantıları aracılığıyla verilen siparişler için bir komisyon alabilir ve perakendeci, muhasebe amaçları için belirli denetlenebilir veriler alabilir.

Power Book II: Ghost üçüncü sezon sona yaklaşıyor. Başrolünde Michael Rainey Jr.’ın yer aldığı hit dizinin sezon finali 26 Mart Cuma günü Starz’da başlıyor.

bu Güç yan ürün, Tariq St. Patrick’in (Rainey Jr.) babasının unutulmaz mirasından kaçmaya çalışırken hayatta yön bulmasını konu alıyor. Starz’a göre üçüncü sezon, Tariq’ın “yeni bir bağlantı planlarını kesintiye uğratana” kadar “oyundan temelli çıkmaya kararlı” olmasıyla başladı. “Divided We Stand” başlıklı final bölümünde, bölüm açıklamasına göre Tariq “ona ihanet edenlerin yanına katılmaya zorlanıyor”.

Keşfetmek

Keşfetmek

En son videoları, çizelgeleri ve haberleri görün

En son videoları, çizelgeleri ve haberleri görün

Cliff “Method Man” Smith, Mary J. Blige, Gianni Paolo, Larenz Tate, Shane Johnson, Woody McClain ve Lovell Adams-Gray geri dönen oyuncular arasında yer alıyor.

Courtney Kemp tarafından yaratılan ve 50 Cent tarafından baş yapımcılığını üstlenen suç draması ilk olarak 2020’de gösterime girdi. İkinci sezon ertesi yıl geldi.

İzlemenin ve yayınlamanın yolları için okumaya devam edin. Güç Kitabı II: Hayalet final ve önceki bölümler.

‘Power Book 2: Ghost’ 3. Sezonu Çevrimiçi Nereden İzlenir?

üçüncü sezon Güç Kitabı II: Hayalet yalnızca Starz’da yayınlanıyor ve doğrudan uygulama aracılığıyla veya Starz.com’da oturum açılarak erişilebilir. Yeni bölümler Cuma günleri gece yarısı Starz uygulamasında yayınlandı.

Sezon finalini kablosuz olarak izlemek ister misiniz? Starz, hizmete üç ay boyunca ayda sadece 5 ABD Doları karşılığında (anlaşma sona erdikten sonra ayda 8,99 ABD Doları) katılmanıza izin veren sınırlı bir promosyon sunuyor.

Starz

Üç ay boyunca ayda 5 ABD doları$8.99/ay%44 indirim %KAPALI

Starz uygulaması Android, iO’lar ve Chromecast ile uyumludur; bu, TV’nizden, akıllı telefonunuzdan, bilgisayarınızdan, tabletinizden ve diğer cihazlarınızdan yayın yapabileceğiniz anlamına gelir (Starz’ı uluslararası olarak izlemek için ExpressVPN kullanın).

Kablo, uydu veya başka bir TV sağlayıcısı aracılığıyla Starz’a sahip olanlar için sezon finali Güç Kitabı II: Hayalet Cuma günü 20:00 ET/PT’de Starz’da yayınlanacak. Starz, HuluHulu, Sling TV, Philo ve DirectTV Stream’de de mevcuttur.

Anma Günü yayın fırsatları arıyorsanız, Starz, Hulu’da üç ay boyunca ayda 2 ABD Doları indirimli fiyatla (normalde ayda 7,99 ABD Doları) mevcuttur. Sınırlı promosyon 27 Mayıs Cumartesi 23:59 PT’de sona eriyor.

Starz’ın ücretsiz denemesini nasıl edinebilirsiniz? Kablolu kanal, DirectTV Stream’in Ultimate paketi ile ilk üç ay boyunca ücretsizdir — şu anda ayda 99,99 ABD Doları karşılığında satıştadır (beş günlük ücretsiz denemenin ardından). Paket, 140’tan fazla canlı kablolu ve yerel kanalın yanı sıra üç ay boyunca ücretsiz Max, Cinemax ve Showtime içerir. YouTube’da yedi günlük ücretsiz bir Starz aboneliği de edinebilirsiniz.

Amazon Prime üyeleri yayın yapabilir Güç Kitabı II: Hayalet ve Prime Video’daki diğer Starz programları altı ay boyunca ayda 2,99 ABD doları karşılığında.

Prime Video’da Power Book II: Ghost 3. Sezon

Altı ay boyunca ayda 2,99 ABD doları$8.99/ay%67 İNDİRİM

Starz’ın evi Güç Kitabı II: Hayalet ve tamamı Güç dahil franchise Güç Kitabı III: Kanan’ı Yükseltmek Ve Güç Kitabı IV: Kuvvet ve diğer Starz münhasırları gibi BMF, P-Vadisi, Parti Aşağı, Dünyayı yönetmek, kör nokta, Yabancı, gaz lambası, Parlayan Vale Ve topuklu ayakkabılar.

Hit şovların yanı sıra, Starz’da güzel bir hit film ve kült klasik seçkisi var: Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok, Venom: Katliam Olsun, Karın, ATL Ve Jumanji: Bir Sonraki Seviye.

önizlemesini izleyin Güç Kitabı II: Hayalet üçüncü sezon finali aşağıda.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

https://hdfilmkeyfi.net/