Magazin

Gecenin En İyi Anları 1 – Billboard

“Oh, New Jersey, şu anda kesinlikle harika hissediyorum.”

Taylor Swift, gişe rekorları kıran Eras Tour’u – tahmini 590 milyon dolarlık bilet satışı elde etme ve tüm kariyerinin en büyük trek’i olma yolunda – satılan üçünden ilki için 26 Mayıs Cuma akşamı East Rutherford, NJ’deki MetLife Stadyumu’na getirdi. – büyük mekanda gösteriler.

Tur (Mart’ta Glendale, Arizona’da başladı ve Ağustos’ta California’da sona ermeden önce Jersey tarihlerinden sonra Chicago’ya taşındı) Swift’in devasa pop, folk ve country klasiklerinden oluşan etkileyici kataloğunun üç saatlik bir maratonudur. Billboard Hot 100’deki hitlerin yanı sıra derin hayran favorileri.

GAYLE’den kaslı bir açılış seti ve her zaman güvenilir Phoebe Bridgers’ın kalabalığı memnun eden bir performansının ardından Swift, gürleyen alkışlarla sahneye çıktı.

Swift, setinin tepesindeki kalabalığa, “Yüz doğum gününün çocuksu harikasıyla ilgili hayalini kurduğum bir şey var: MetLife’ın ilk gecesi,” dedi. Ve açıkçası, New Jersey/New York kalabalığı için verdiği Cuma gecesi konseri onun için anlamlıydı – sadece üç yeni kıyafeti piyasaya sürmekle kalmadı, aynı zamanda üç konuk sanatçı çıkardı – ve MetLife katılımcılarına müzik videosunun ön gösterimini teklif etti. “Karma” için çevrimiçi hale gelmeden yaklaşık bir saat önce.

Muhteşem sürpriz şarkı seçimlerinden seyircinin Swift’i şaşırttığı bir ana ve gösterişli yeni dizilerine kadar, burada Taylor Swift’in Eras Turu’nda MetLife’ta geçirdiği ilk gecenin en güzel anları.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu