Magazin

Hadise ve Murda’dan poz! Akıllara Mehmet Dinçerler’le nişan pozu geldi

Hadise Açıkgöz ile Mehmet Dinçerler, 30 Nisan 2022 tarihinde Çırağan Sarayı’nda aile arasında gerçekleşen törenle hayatlarını birleştirmişti. Sessiz sedasız evlenen ikilinin mutluluğu sadece beş ay sürmüştü. İkili, anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştı.

“EVLİLİĞİ BECEREMEDİM”

Özel hayatıyla çok konuşulan 37 yaşındaki popçu, geçtiğimiz haftalarda Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de sahneye çıkmış, konser sırasında biten ilişkisi hakkında çarpıcı bir itirafta bulunmuştu.

646efd6b86b2444c20d6b2d0

Seyirciler arasındaki mutlu bir çifti gösteren Hadise, “Maşallah! Mutlu giden evliliklere bir alkış alalım. Ben beceremedim o işi. Ama sonsuz aşka yine de inanıyorum” ifadelerini kullanmıştı.

“MURDA CAN DOSTUM”

Ünlü şarkıcı, son dönemde rapçi Murda ile hakkında çıkan ‘aşk’ iddialarına da cevap vermişti. Murda ile çok yakın iki dost olduklarını vurgulayan Hadise, “Aramızda sürekli bir şey olduğu yazılıyor çiziliyor. Bunlar olacak. Biz çok iyi iki dostuz. Çok güzel bir uyum yakaladık. Böyle durumlarda hemen bir yakıştırma yapılıyor. Murda benim canım dostum. Çok güzel vakit geçiriyoruz ve çok güzel şarkılar yazıyoruz” şeklinde konuşmuştu.

646f018486b2444c20d6b2fd

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Nişan ve nikâh törenini gözlerden uzak yapan Hadise’nin düet yaptığı Murda ile verdiği poz, sosyal medyada çok konuşuldu.

646efd3486b2444c20d6b2c7

AYNI POZU VERDİ

Düğünden önce verdiği bir konserde Mehmet Dinçerler ile nişan fotoğraflarını yayınlayan Hadise, aylar sonra aynı pozu bu sefer de rapçi Murda ile verdi. Murda ile “Sen Dönene Kadar” şarkısının klibi için kamera karşına geçen Hadise, verdikleri pozları da 14,4 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınladı.

646efd4386b2444c20d6b2c9

“ESKİ EŞİYLE AYNI POZ VERMİŞ”

Hadise’nin paylaşımına ‘Eski eşiyle aynı pozu vermiş’, ‘Çok yakışıyorlar’, ‘Çok samimi pozlar veriyorlar’, ‘Evlenin artık’ gibi yorumlar yapıldı.

 

 

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu