Magazin

J-Hope, Yeni Üniforma Fotoğraflarıyla Askeri Güncellemeyi Paylaşıyor – Billboard

J-Hope, 23 Mayıs Salı gecesi üniformalı bir fotoğrafını Instagram Hikayelerinde paylaştığında hayranlarına eğlenceli bir askeri güncelleme verdi.

Fotoğrafta, 29 yaşındaki BTS yıldızı kamerayı selamlarken yumuşak bir gülümsemeyle görülüyor. Burada kaybolmadan önce fotoğrafa bakın.

J-Hope, Weverse’te hayranlar için iki fotoğraf ve bir mesaj daha paylaştı. soompi. “ORDULAR!! tamamladım [the basic training] Peki. Bana gönderdiğiniz mektuplar ve destek çok yardımcı oldu ve bu sayede eğitim sırasında elimden gelenin en iyisini yapabildim” diye yazdı. “Askerliğimin geri kalanında da elimden gelenin en iyisini yapacağım ve size iyi yanlarımı göstereceğim! Seni seviyorum!! Cep telefonu büyüleyici… Hahaha.”

J-Hope’un 18 Nisan’da askere gitmesi, onu geçen yıl zorunlu askerliğe başlayan Jin’den sonra 18 aylık Güney Kore zorunlu askerlik hizmetini yerine getiren ikinci BTS üyesi yapıyor. Kalan BTS üyelerinin de önümüzdeki birkaç yıl içinde hizmetlerini tamamlamaları gerekecek.

Keşfetmek

En son videoları, çizelgeleri ve haberleri görün

jhope nne

En son videoları, çizelgeleri ve haberleri görün

Geçen ay K-pop grubunun BANGTANTV’sinde paylaşılan bir videoda, Suga, RM, Jung Kook, Jimin ve V, rapçiyi uğurlamak için teslim yerine geldiler. BTS üyeleriyle birkaç fotoğraf çektikten sonra J-Hope, BTS ARMY’ye son bir mesaj verdi: “Evet ARMY, şimdi gidiyorum. Sağlam bir Koreli olarak görevimi yerine getiriyorum. Güvenli bir dönüş yapacağımdan ve her zamankinden daha iyi olacağımdan emin olacağım ve o zaman sizi selamlayacağım. Savaş! Seni seviyorum.”

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu