Magazin

Jay-Z ve Beyoncé, 200 Milyon Dolarlık Malibu Malikanesi ile Kaliforniya Rekoru Kırdı – Billboard

Beyoncé ve Jay-Z, Hollywood’un en ikonik çifti olduklarını kanıtlamaya devam ediyor. İkili yakın zamanda Malibu, Kaliforniya’nın Paradise Cove bölgesinde 30.000 metrekareden fazla bir ev satın aldı ve mülk için 200 milyon dolar ödedi. TMZ.

Keşfetmek

En son videoları, çizelgeleri ve haberleri görün

En son videoları, çizelgeleri ve haberleri görün

Bu yüksek fiyatla, ev şu anda Kaliforniya’da şimdiye kadar satılan en pahalı ev ve 177 milyon dolarlık önceki rekoru kırdı. Beton ve camın mimari şaheseri, minimalist beton tasarımı yaratmak için Japon mimar Tadao Ando’yu getirmeden önce, 2003 yılında sanat koleksiyoncusu William Bell tarafından 14.5 milyon dolara satın alındı. L şeklindeki evin tavandan tabana cam duvarları var ve dışarıda bir yüzme havuzuna, kabanaya ve Pasifik Okyanusu’na bakan bir uçurumun üzerine tünemiş bir çimenliğe açılıyor. Los Angeles zamanları.

Süperstar çift daha önce 2017’de Bel-Air’de benzer şekilde minimalist bir tasarıma sahip modern bir malikaneyi 88 ​​milyon dolara satın almıştı.

Öte yandan Bey haberlerinde, “Break My Soul” şarkıcısı şu sıralar, uzun zamandır beklenen Rönesans turnesinin ortasında. 9 Temmuz, gölet üzerinden Amerika Birleşik Devletleri’ne gitmeden önce.

Tur, 2022 albümünü destekliyor, Rönesansyayınlandıktan sonra Billboard 200 albüm listesinin zirvesine çıkan ve en iyi dans/elektronik albüm dalında Grammy ödülünü kazanan. Projenin üç şarkısı da bireysel ödüller kazandı: “Break My Soul” en iyi dans/elektronik kaydı, “Plastic Off the Sofa” eve en iyi geleneksel R&B performansı ve “Cuff It” en iyi R&B şarkısı ödülünü kazandı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu