Magazin

Jonas Brothers Tanıştıkları Gerçekten Tuhaf Bir Yolu Açıklıyor – Billboard

Jonas Brothers, Amelia Dimoldenberg’in popüler Chicken Shop Date bölümündeki en son öğle yemeği konuğuydu ve can alıcı soruları sormaktan geri durmadı.

Keşfetmek

Keşfetmek

En son videoları, çizelgeleri ve haberleri görün

En son videoları, çizelgeleri ve haberleri görün

“Nasıl tanıştınız?” videonun bir noktasında kardeşlere komik bir şekilde soruyor. Kevin Jonas, “Aşamalı olarak oldu ve bu diğer iki kişi bizi tanıştırdı,” diye şaka yollu yanıtladı, Joe Jonas ise “Ebeveynlerimiz aracılığıyla tanıştık.”

Ve evet, Nick Jonas, Dimoldenberg’in grubun 2008 hiti “Burnin’ Up”daki 30 yaşındaki şarkıcının ünlü doğaçlama hareketine atıfta bulunarak randevularına kadar giymeye özen gösterdiği “kırmızı elbiseyi” hâlâ seviyor.

Gazeteci, kıyafet seçimiyle ilgili olarak “Bu sadece bir tesadüftü” diye şaka yapıyor. “Gardırobuma bakarken ‘Oh, şuna bak’ diye düşündüm.

“Kırmızı elbise!” Nick, Dimoldenberg’e şarkıyı düzgün bir şekilde nasıl söyleyeceğini öğretmeden önce “Burnin’ Up”ın tonunda araya giriyor.

Joe’nun karısı, Game of Thrones yıldız Sophie Turner da bölümün sonunda, sunucu Joe ile randevusunu karısıyla takılmak için kısa kestiğinde ortaya çıkıyor. “Sıkıldım. Gidebiliriz?” Turner, ikisi birlikte restorandan mutlu bir şekilde ayrılmadan önce yakındaki bir masadan Dimoldenberg’e sorar.

Jonas Brothers, altıncı stüdyo albümlerinin çıkışından yeni çıktı. Albümgruba dördüncü 1 numaralarını veren Reklam panosu‘nin En İyi Albüm Satışları tablosu (27 Mayıs tarihli). Üçlü daha önce listenin başındaydı. Mutluluk Başlıyor (2019), Çizgiler, Asmalar ve Zor Zamanlar (2009) ve Biraz daha uzun (2008).

Jonas Brothers’ın Tavuk Dükkanı Tarihini aşağıdan tam olarak izleyin.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu