Magazin

Jones Road Mucize Balsamı ve Mart 2023’te Sevdiğim Diğer Şeyler

Mart, yaratıcı, duygusal, fiziksel ve finansal olarak sınırlarımı zorladığımı hissettiğim bir aydı. Her şey! Bu tür bir baskı hissettiğimizde, değişimin genellikle hemen köşede olduğunu hatırlattım. Direnmek yerine, hepsini hoş karşılamak için elimden geleni yaptım. Ayrıca, ister rahat bir gecelik, eğlenceli telefon aksesuarları veya cildimi süper nemli gösteren Jones Road Mucize Balsamı şeklinde olsun, ay boyunca serpiştirilen küçük neşe anlarının hoş bir dikkat dağıtıcı olduğunu keşfettim. İşte Nisan ayının (ve baharın gelişinin) hayatıma daha hafif bir duygu getirmesini umuyorum!

Mart ayında en çok sevdiğim yedi şey bunlar…


1. Robin Piccone Amy Boyun Dekolteli Tek Parça Mayo

188 dolar

Bu mayoyu ailemizin Arizona’ya bahar tatili gezisinden önce aldım. Onu kesinlikle seviyorum ve Joe da öyle – bana onu her renkte almamı söyledi. (Nasıl göründüğüm konusunda onun fikrine ihtiyacım olduğundan değil ama dürüst olmak gerekirse, her zaman yardımcı oluyor!) Yapının kalitesine ve kısa kollu silüete bayılıyorum. Kesim, figürümü gururlandırmaya devam ederken hem örtülü hem de destekli hissetmemi sağlıyor.


2. Yarın ve Yarın ve Yarın kaydeden Gabrielle Zevin

15 dolar

Bu kitabı ilk olarak geçen Eylül ayında okudum ve kitap kulübümün Mart ayı seçimi olduğu için yakın zamanda yeniden gözden geçirdim. Uzun zamandır okuduğum en güzel kitaplardan biri. İşimle olan ilişkimi ve başarının benim için gerçekte ne anlama geldiğini düşünmemi sağladı. Henüz okumadıysanız bu kitabı okumanızı şiddetle tavsiye ederim.


3. Kızarmış Jones Road Mucize Balsamı (yetenekli)

38 dolar

Bu çok uzun kışın sonunda cildim oldukça mat ve Jones Road Mucize Balsamı oyunun kurallarını değiştiriyor! Çok nemlendirici ve nemli ve canlı görünmemi sağlıyor. Ben hem yanaklarıma allık hem de dudaklarıma balsam olarak kullanıyorum. Harika bir soğuk pembe olan Flushed rengine sahibim.


4. H&M Geniş Paça Kargo Pantolon

Jones Road Mucize Balsamı ve Mart 2023'te Sevdiğim Diğer Şeyler 5

35 dolar

H&M pantolonlarının kalıbı konusunda çok şansım oldu ve bu tarz bir başka kazanan. Son zamanlarda bunları giyerken yabancılardan birkaç iltifat bile aldım. Beli ve popoyu saran, geniş paçalı bu pantolonun silüeti bedenime oldukça yakışıyor. Genelde kargo pantolon fotoğrafının biraz garip olduğunu düşünüyorum, bu yüzden denemeden onları yargılama!


5. Zexxxy Pamuklu Gecelik

27 dolar

Bu geceliği Courtney Grow’un tavsiyesi üzerine satın aldım. Bazı Amazon bulgularında olduğu gibi, bu şimdiye kadarki en kötü marka adına ve ambalaja sahip. O kadar kötüydü ki kız arkadaşlarımla paylaşmak zorunda kaldım. AMA, geceliğin kendisi süper sevimli ve rahat. Bu bilgilerle ne yapacağınız size kalmış!


6. Caseative iPhone Kılıfı

13 dolar

Bu telefon kılıfı, başka bir Courtney Grow tavsiyesiydi. Dalga şeklini seviyorum! Harika bir fiyat ve yedi renk seçeneğiyle geliyor. Geçenlerde telefonuma H&M’den aldığım bu boncuklu süslemeyi de ekledim.


7. Shiseido Benefiance NutriPerfect Gece Kremi

$97

Arizona’ya gitmeden önce nemlendiricim bitti ve bir şeyler almak için markete gittim. Bu kremi satıcının tavsiyesi üzerine hemen aldım. İnanılmaz derecede nemlendirici ve zengin ve hiç yağlı değil. Cildim bu kış o kadar kuruydu ki o kadar ki alnımda aylardır kuru, pul pul bir leke oluştu. Bunu kullanmaya başladığımda, lapa lapa yama kayboldu. Onu gerçekten seviyorum.


Editörün Notu: Bu makale bağlı kuruluş bağlantıları içermektedir. Wit & Delight, işletmenin operasyonlarını finanse etmek ve markalı içeriğe daha az bağımlı olmak için bir gelir kaynağı olarak bağlı kuruluş bağlantılarını kullanır. Wit & Delight, tüm ürün tavsiyelerinin arkasındadır. Bu bağlantılar veya sürecimiz hakkında hâlâ sorularınız mı var? Bize e-posta göndermekten çekinmeyin.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu