Yaşam

Kılıçdaroğlu’nun EYT mesajı BTK tarafından engellendi

Dün ilk kez vatandaşlara SMS’le vaatte bulunan Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bu kez gönderdiği EYT ile ilgili kısa mesajının BTK tarafından engellediğini yayınladığı bir videoyla halkla paylaştı.

“Halkımızla buluşmamıza, size sesimizi duyurmamıza tahammül edemiyorlar” diyen Kılıçdaroğlu, “O mesajda şunu söylemiştim; EYT’deki çifte standart son bulacak. 8 Eylül 1999’da sigortalı olan emekliliğe hak kazanıyor ama bir gün sonrasında sigortalı olan, tam 17 yıl sonra emekli olabiliyor. EYT’deki bu adaletsizliği bitireceğim” ifadelerini kullandı.

“BU ÜLKEDE MAĞDURİYET YAŞAYAN KİM VARSA HAKKINI VERECEĞİM”

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bu akşam Twitter hesabında, “Erdoğan’ın zulmü ve yasakları varsa benim de vicdanına güvendiğim halkım var. Beni ister sevin ister sevmeyin, ama bu videomu herkese yayın, gösterin, anlatın. EYT’den hakkını alamayanların ve sebebi ne olursa olsun bu ülkede mağduriyet yaşayan kim varsa hakkını geri vereceğim” mesajıyla bir video yayınladı.

Kılıçdaroğlu, videoda, vatandaşlara gönderdiği EYT ile ilgili kısa mesajının BTK tarafından engellediğini duyurdu. Kılıçdaroğlu, videonun yurttaşlar tarafından indirilip paylaşılması için bir link de paylaşırken, şunları söyledi:

“YAPACAKLARIMIZI ANLATACAĞIMIZ MESAJ BTK TARAFINDAN ENGELLENDİ”

“Sevgili halkım; meydanlarda, televizyonlarda, gazetelerde uygulanan ambargoyla milletimize ulaşmamız engelleniyor. Bu duvarı aşmak için bugün, EYT konusunda yapacaklarımızı anlatmak için kısa bir mesaj gönderdik. Ancak Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), bu kısa mesajımı engelledi.

“EYT’DEKİ ÇİFTE STANDART SON BULACAK”

Halkımızla buluşmamıza, size sesimizi duyurmamıza tahammül edemiyorlar. O mesajda şunu söylemiştim; EYT’deki çifte standart son bulacak. 8 Eylül 1999’da sigortalı olan emekliliğe hak kazanıyor ama bir gün sonrasında sigortalı olan, tam 17 yıl sonra emekli olabiliyor. EYT’deki bu adaletsizliği bitireceğim. Vatanını seven sandığa gelsin.

VİDEONUN ALTINA LİNK BIRAKTI: TÜM REHBERİNİZE GÖNDERİN

Şimdi, bu videoyu izleyen herkesten bir istirhamım var. Sevgili halkım; bu videonun altına, videoyu indirebileceğiniz bir link bırakacağım. Şimdi herkes, tüm rehberine bu videoyu göndersin. Saray’a ve Saray aparatı kurum yöneticilerine inat, tüm milletimize ulaşacağız. Unutmayın, birleşe birleşe kazanacağız.”

Kaynak: ANKA / Politika

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

https://hdfilmkeyfi.net/