Kirpik serumları ne işe yarar? Kirpikleri uzatan en iyi serumlar

22.11.2022
Kirpik serumları ne işe yarar? Kirpikleri uzatan en iyi serumlar

Kirpiklerinizi sağlıklı bir şekilde uzatmak ve hacimli görünmesini sağlamak için kozmetik dünyasındaki serumları kullanabilirsiniz. Kirpik serumları sadece kirpikleri uzatmakla kalmaz aynı zamanda besleyeren çoklaşmasına yardımcı olur. Peki kirpikleri en iyi uzatan serum hangisidir?

Kirpik serumu, içerisinde bulunan özel formülasyonlar sayesinde kirpikleri kısa sürede uzatır ve hacimli görünmesine yardımcı olur. İpek kirpik veya kirpik lifting gibi tanınmış kimyasal uygulamalar yerine kirpik serumlarını kullanarak da kirpiklerinizi olduğundan daha uzun ve kıvrık gösterebilirsiniz. Kirpik serumu göz kapağındaki tüylerin artması için kullanılan bir üründür. Serum içindeki maddeler kirpik köklerini besler ve kirpiklerimize doğal bir güzellik katar. Kirpik serumları sayesinde kirpik sayınızı arttırabilirsiniz. Serumların içerisinde cildinize zarar veren maddeler bulunmaz. ‘Yasemin.com Güzellik‘ ekibi olarak sizler için kozmetik dünyasındaki kirpik serumlarını ayrıntılı bir şekilde inceledik.

  • 1-Dior Diorshow Maximizer 3D Triple Volume Plumping Lash Primer

1669135203 516 Kirpik serumlari ne ise yarar Kirpikleri uzatan en iyi serumlar

Dior kozmetik markası son yıllarda çıkardığı maskaralar ve kozmetik ürünlerle konuşuluyor. Ancak kullandığınız maskara öncesi hem kirpiklere bakım yapan hem de dökülmesini önleyen bu ürün kirpiklere maksimum uzunluk sağlıyor. Gece yatmadan veya maskara uygulamadan önce bu serumu uyguladığınızda kısa süredeki değişimi fark edeceksiniz.

Fiyatı: 757 TL

  • 2-Lilash Purified Eyelash Serum

1669135203 711 Kirpik serumlari ne ise yarar Kirpikleri uzatan en iyi serumlar

Kirpik köklerinizi güçlendirerek kısa sürede hacimli ve uzun kirpiklere sahip olabilirsiniz.6 hafta düzenli olarak kullanıldığında takma kirpik etkisi yaratıyor.

Fiyatı: 3000 TL

1669135203 437 Kirpik serumlari ne ise yarar Kirpikleri uzatan en iyi serumlar

Kirpik bakımı denildiğinde akla ilk gelen serumlardan biri olan Mavala Double Lash, kirpikleri koruyarak hem dökülmesini önlüyor hemde hızla uzamasına yardımcı oluyor.

Fiyatı: 759 TL

 

1669135204 98 Kirpik serumlari ne ise yarar Kirpikleri uzatan en iyi serumlar

Çıkardığı kaliteli ürünler ve özel formülasyonlarla kozmetik dünyasına adını altın harflerle yazdıran Shiseido, kirpikleri uzatma ve güçlendirme etkili çıkardığı serumla da muhteşem görünüme kavuşmanıza yardımcı oluyor. 

Fiyatı: 1227 TL

18 Kasım Cuma Hutbesi: "İman ve İstikamet"

İLİŞKİLİ HABER

18 Kasım Cuma Hutbesi: “İman ve İstikamet”

Donald Trump'ın kızı Tiffany Trump evlendi! Trump'ın gelinlikleri düğüne damga vurdu

İLİŞKİLİ HABER

Donald Trump’ın kızı Tiffany Trump evlendi! Trump’ın gelinlikleri düğüne damga vurdu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

magazin haberleri