kivanc tatlitugun gala tarzi gundem oldu yalnizca gomleginin degeri

Kıvanç Tatlıtuğ’un gala tarzı gündem oldu! Yalnızca gömleğinin değeri…

kivanc tatlitugun toplanti tarzi gundem oldu gomleginin degeri 1700231470 263

İstanbul İçin Son Çağrı filminin New York basın gösterimi için boy gösteren ünlü ikili, Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat yayınlanan fotoğrafları ile sevenlerine nostaljik anlar yaşattı. Sempatik tavrıyla basın toplantısının ilgi odağı olan Kıvanç Tatlıtuğ’a sosyal medyadan beğeni yağdı.

Geçtiğimiz yılların en çok izlenen dizileri arasında yer alan Aşk-ı Memnu‘nun popüler karakterleri Behlül (Kıvanç Tatlıtuğ) ve Bihter (Beren Saat) yıllar sonra başka bir film için başrol olarak yeniden rol aldı. Çekimlerinden filmin vizyon tarihine kadar hayranları tarafından sabırsızlıkla beklenilen İstanbul İçin Son Çağrı filminin özel gösterimi ise geçtiğimiz gün New York‘un ikonik salonu Paris Theatre’da (Paris Tiyatrosu) gerçekleştirildi.

IQkgG 1700231574 5042

İstanbul İçin Son Çağrı

Yer aldığı yapımlarda gösterdiği oyunculuk performanslarının yanı sıra sempatik tavrı ve verdiği röportajlar ile de sık sık gündem olan ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, bu kez filmin New York basın gösteriminde giydiği kıyafetle ilgi odağı oldu. Kıvanç Tatlıtuğ’un giydiği gömleğin fiyatı merak konusu oldu. 

YfUOM 1700231582 8436

İstanbul İçin Son Çağrı Basın Gösterimi

GÖMLEĞİNİN FİYATI MERAK KONUSU OLDU!

Yer aldığı popüler yapımların yanı sıra eşi ve oğluyla yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık gündeme gelen Kıvanç Tatlıtuğ, New York basın toplantısı sırasında tarzıyla dikkat çekti. Mavi pantolonu ile oldukça nostaljik bir görünüm tercih eden ünlü oyuncunun gömleğinin fiyatı ise dudak uçuklattı.

9o9PM 1700231677 7837

İstanbul İçin Son Çağrı Kıvanç Tatlıtuğ Basın Toplantısı Tarzı

GÖMLEĞİN DEĞERİ 31 BİN 900 TL!

Galaya özel hazırlanan 40 yaşındaki başarılı oyuncu, gömleğiyle tüm dikkatleri üzerine topladı. Nostaljik görünümüyle büyük beğeni alan Kıvanç Tatlıtuğ’un basın toplantısı sırasında giydiği gömleğin, Prada markasına ait olduğu ortaya çıktı. Gömleğin değeri yaklaşık 31 bin 900 TL.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir