Spor

Kostas Sloukas imzayı atıyor! Olympiacos görüşmelerde son aşamaya geldi

Turkish Airlines Euroleague’de normal sezonu lider tamamlayan, Final Four’da da Real Madrid’e yenilip ikinci olan Olympiacos’ta beklenen hamle geldi. İç transfer çalışmalarına hız veren Yunanistan temsilcisinin Kostas Sloukas ile yeni sözleşme imzalayacağı iddia edildi.

İtalyan gazeteci Matteo Andreani’nin haberine göre; Kostas Sloukas ile yeni sözleşme imzalamak isteyen Olympiacos son aşamaya geldi. Taraflar arasındaki görüşmelerde 3 yıllık bir sözleşme üzerinde uzlaşmanın yakın olduğu belirtildi.

6470dffd86b2453318064a5f

Sasha Vezenkov, Thomas Walkup ve Shaq McKissic’le yeni sözleşme imzalayan Olympiacos’ta kadronun korunmasının hedeflendiği kaydedildi. Yunan devinde sadece Sasha Vezenkov’un NBA için takımdan ayrılmasının beklendiği vurgulandı.

Fenerbahçe Beko formasıyla daha önce 3 kez Euroleague finalinde boy gösteren Kostas Sloukas, Olympiacos’ta da 4 kez aynı başarıyı tekrarladı. Yunan oyuncu, Euroleague’de en fazla final oynayan oyuncu konumunda bulunuyor. Kostas Sloukas bu sezon Euroleague’de 36 maçta 11 sayı ve 5.6 asist ortalaması yakaladı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

https://hdfilmkeyfi.net/