Magazin

‘Kraliçe’de Deniz’in intikamı ağır oldu! Gaye ile Ateş şimdi ne yapacak?

Merve BARUT / Milliyet.com.tr – Senaryosunu Nil Güleç Ünsal ile Özlem İnci Hekimoğlu’nun kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Cevdet Mercan’ın oturduğu ‘Kraliçe’ dizisi, 10’uncu bölümü ile ekranlara geldi. İşte heyecanın yine dorukta olduğu ‘Kraliçe’nin son bölümünde yaşananlar…

Her şeyin farkında olan Deniz, avukat Mahir’i aradı ve Ateş’ten boşanmak istediğini söyledi. Yeni bir planın peşine düşen Deniz daha sonra ise Gaye’yi arayıp Ateş ile birlikte evine akşam yemeğe geleceklerini söyledi. Hep birlikte yemek yeme fikri Deniz’in her şeyi öğrendiğinden habersiz olan Ateş’in canını sıksa da eşine ‘hayır’ diyemedi.

646e76cb86b24535ac1ae426

”İKİSİNİ DE REZİL EDECEĞİM”

Ateş’ten intikam alarak boşanmak isteyen Deniz, Mahir’in yanına gitti ve olanları anlattı. Ateş ile Gaye’nin gizli bir ilişkisi olduğundan, ortada bir çocuk olduğundan söz etti.

Boşanma konusunda oldukça kararlı olan ve Ateş’in elindeki her şeyi almak isteyen Deniz, Mahir’e şunları söyledi:

Ortada bir ilişki var, bu ilişkiden de bir çocuk. Emin olmasam neden geleyim buraya? Tazminat davası açmak istiyorum. Alabileceğimiz en yüksek rakamı alacağız. Bu sefer giden gururlu kadın ben olmayacağım. Giden Ateş olacak ve elinde hiçbir şey kalmadan. Aldatıldım, bütün Türkiye’nin gözü önünde aldatıldım. İkisi de beni kandırdı. Gözümün içine baka baka yalan söylediler, beni aptal yerine koydular. Ankarada kaldığımız gece aynı otelde Gaye de kalmış. Basına düşen görüntüler var, onları kullanmakta da sakınca görmüyorum. Bulabildiğim her şeyi bulacağım. Yaptıkları yanına kalmayacak. İkisini de rezil edeceğim.

646e76fc86b24535ac1ae428

ALİ, ASLAN’A KIYAMADI

Zeynep ile Narin’in konuşmasını duyunca Aslan’ın babasının kendisi olmadığını öğrenen Ali hemen harekete geçti. Ali’yi alıp İstanbul’a gitmek için otogara gitti. Aslan, Ali’ye İstanbul’a gitmek istemediğini ve halalarıyla birlikte kalmak istediğini söyledi. Ali de Aslan’a kıyamadı. İstanbul’a gitmekten vazgeçip eve döndüğünde Ali, Narin’i evden kovdu ve ona, ”Aslan’ın adını sakın ağzına alma. Benden de ailemden de uzak kalacaksın. Defol” dedi. Evden kovulan Narin soluğu Ziya’nın yanında aldı. Narin’in, Ali’yi alması için avukatını çağırdığını söyledi.

646e770686b24535ac1ae42a

GAYE İLE ATEŞ’İN KONUŞMALARINI KAYIT ALTINA ALDI

Sözleşmesi bittiğinde kulüpten ayrılacak olan Ateş’e İstanbul’daki büyük bir kulüpten teklif geldi. Ateş güzel haberi Deniz’e telefonda söyledi ve yemeğe çıkıp kutlama yapmak istediğini söyledi. Deniz, Ateş’e akşam yemeği için Gaye’ye gideceklerini söyledi. Deniz’in beklediği an geldi ve Gaye’nin evine gittiler.

646e7ac286b24535ac1ae438

Deniz, Gaye’ye oğlu Efe’nin babasının adını sordu. Gaye de bunu söylemenin doğru olmadığını çünkü eski sevgilisinin hala bitmemiş bir evliliği olduğundan söz etti. Deniz planını kusursuz bir biçimde yürütürken Ateş, Deniz’in tavırlarından şüphelenmeye başladı. Gaye de Ateş’i sakinleştirdi. Gaye ile Deniz masada konuşurken, telefonla konuşma bahanesi ile masadan uzaklaşan Deniz her şeyi gizlice kayıt altına aldı.

646e7acd86b24535ac1ae43a

ALİ, ASLAN’I NARİN’DEN KAÇIRDI

Narin karakola gidip şikayette bulundu. Narin oğlu Aslan’ı almak için polislerle birlikte Ali’nin evine gitti. Evi arayan polisler Aslan’ın içerde olmadığını görünce Narin sinir krizi geçirdi. Oğlu Aslan’ı, Narin’e vermemek için onu kaçıran Ali, Aslan’la kimsenin aklına gelmeyecek bir yerde saklandı ve Selim’in evine gittiler. Zeynep, Aslan ve Ali’yi Selim’in evine gidip ziyaret etti.

646e7ae386b24535ac1ae43c

ATEŞ, DENİZ’İN ŞÜPHELENDİĞİNİ ANLADI

Kıskançlık krizine giren Gaye, Ateş’i arayıp görüşmek istediğini söyledi. Ateş, Gaye’ye, ”Sana dün akşam da söyledim, Deniz bir tuhaf davranıyor. Şüpheleniyor gibi. Oraya gelmem hiç iyi bir fikir değil” derken Deniz duydu ama hiçbir şey çaktırmadı. Ateş, özel hayatıyla ilgili olumsuz haberlerin basında çıkmaması şartını kabul etti ve yeni bir kulüple anlaştı. Tüm bunlar olurken Deniz intikam peşine düştü.

646e7aee86b24535ac1ae43e

ASLAN’IN VELAYETİ NARİN’E VERİLDİ

Mahir, Zeynep’i arayıp Aslan’ın geçici velayetinin Narin’e verildiğini söyledi. Narin de ”Mahkeme kararı var, kaçamazlar. Neredelerse bulacağım onları” dedi. Ali ve Zeynep’in aldıkları haberle keyfi kaçtı.

646e7b0786b24535ac1ae440

GAYE KISKANÇLIK KRİZİNE GİRDİ

Deniz’in yanına çiftliğe giden Gaye’nin kıskançlığı giderek arttı. Sinirleri iyice bozulan Gaye, Ateş’i arayıp ”Beni oyalamandan çık sıkıldım artık yeter. Beni delirtme. Ya sen gelirsin ya da ben gelirim” diye sert çıkıştı. Ateş de durum böyle olunca Gaye ile görüşmeye mecbur kaldı. Deniz ikisinin görüşeceğini anladı.

646e7b1186b24535ac1ae442

ATEŞ KÖŞEYE SIKIŞTI

Ateş, Gaye’nin evine gitti. Gaye, Ateş’e ”Sen beni oyalıyorsun. Git Deniz’e anlat her şeyi. Benim daha fazla da sabrım kalmadı artık. Sen bana bir söz verdin, verdiğin sözü tut. Sana güveniyorum ama çok fazla beklemem onu da bil” dedi. Köşeye sıkışan Ateş de Gaye’ye kızıp ”Bana bir daha bunu yaşatma. Beni tehdit etme. Boğma beni, gelme üstüme” deyip gitti. Tüm bunlar olurken, Deniz de Gaye’ye hediye ettiği saate yerleştirdiği gizli kamera sayesinde her şeyi izledi ve duydu.

646e7b6086b24535ac1ae445

DENİZ, ATEŞ İÇİN PARTİ ORGANİZE ETTİ

Deniz, Ateş’in yeni işini kutlamak için basın mensuplarının da davetli olduğu bir parti organize etti. Bu fikir Ateş’in de çok hoşuna gitti. Deniz, Gaye’yi arayıp Ateş’in kulüple anlaşmasını restoranında kutlamayı teklif etti. Gaye de ayarlayacağını söyledi. Deniz’in planladığı parti başladı. Ateş için bir video hazırlattığını söyledi.

646e7b8e86b24535ac1ae447

”SİZİN REZİLLİĞİNİZİ GÖRSÜN İSTEMEDİM”

Partinin ilerleyen dakikalarında Deniz’in hareketlerinden iyice şüphelenmeye başlayan Gaye, Deniz’e ”Bu kadar önemli bir gecede Rüya neden burada değil?” sorusunu sorunca, Deniz’den ”Sizin rezilliğinizi görsün istemedim çünkü” cevabını aldı.

646e7bb786b24535ac1ae449

DENİZ İNTİKAMINI ALDI

Gaye, Deniz’in her şeyi bildiğini anladığı anda Ateş’in yanına gitti ancak her şey için çok geçti. Deniz’in Ateş için hazırlattığı videoda herkes Ateş ile Gaye arasında geçen konuşmaları izlemeye başladı. Gaye ile Ateş hayatının şokunu yaşarken, Deniz yüzünde bir tebessümle partiden ayrıldı.

646e76bb86b24535ac1ae424

NARİN, ASLAN’IN YERİNİ BULDU

Ziya’nın yeğeni, Zeynep’i takip etti ve Selim’in evine gittiğini gördü. Ali ile Aslan’ın Selim’in evinde kaldığını öğrenince hemen Ziya’ya haber verdi. Narin oğlunu almak için polislerle birlikte Selim’in evine geldi. Aslan, Ali ile kalmak istemesine rağmen Narin oğlunu alıp gitti. Ali, Aslan’ın gidişini izlerken adeta yıkıldı.

646e7bdb86b24535ac1ae44b

Yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu “Kraliçe” yeni bölümleri ile her çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu