Magazin

Lizzo Doğum Gününü Müziği Bırakmakla Tehdit Ederek Kutluyor – Billboard

Lizzo 27 Nisan Perşembe günü bir yaş daha yaşlandı ve sosyal medyada kendisine mutlu yıllar dileyerek kutladı.

Şarkıcı, Instagram’da, kalın altın krema ile çerçevelenmiş yüzünün bir portresini içeren mermer bir doğum günü pastasındaki mumları üflerken çekilmiş bir videosunun yanı sıra “Doğum Günün Kutlu Olsun LIZZO” yazdı. Küstahça talep ederek TikTok’ta daha da sertleşti, “26,9 MİLYON KİŞİ BANA MUTLU DOĞUM GÜNÜ DİLMEZSE, BEN BIRAKIYORUM.”

Lizzo aynı kutlama videosunu Instagram’dan paylaşırken, yıldız TikTok’taki klibin üzerine kendi 2022 şarkısı “Birthday Girl”ü de çaldı ve neşeyle “Bugün senin doğum günün mü kızım?/ ‘Çünkü bir kıza benziyorsun. Sunmak.” (2022’de doğum gününü – ve Boğa sezonunun resmi başlangıcını – kutlamak için de kullandığı düşünüldüğünde, parçanın hit yapımcı için güvenilir bir uzun ömürlü olduğu ortaya çıktı.)

“Grrrls” şarkıcısının birçok ünlü arkadaşı onun gününü kutlamak için yorumlara girdi. Chlöe Bailey, “doğum günün kutlu olsun güzelim” diye yazarken, küçük kız kardeşi Halle Bailey, kendi doğum günü dilekleriyle onun duygularını yineledi. Bu sırada Lil Nas X, Saucy Santana, Yara Shahidi ve diğerleri de Lizzo’nun yorum bölümünü sevgiyle doldurdu.

Yitty tasarımcısı, 2022 albümünü desteklemek için Kuzey Amerika’da başka bir yürüyüşün ortasındayken, bu yıl doğum gününü yoldan kutluyor. Özel. Şimdiye kadar, Tennessee’deki LGBTQ+ karşıtı yasaları protesto etmek için turneyi ABD’den birkaç kraliçenin yardımıyla kullandı. RuPaul’un Drag Yarışışovun ortasında bir hayran için özel bir dövme tasarlayın, ünlü St. Louis Arch’ın önünde bikiniyle dans edin ve daha fazlasını yapın.

Aşağıda, Lizzo’nun doğum günü şenliklerinden keyif almasını izleyin.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu