Magazin

Merve Boluğur trafik kurallarını hiçe saydı!

2015–2017 yılları arasında popçu Murat Dalkılıç ile evlilik yaşayan Merve Boluğur, Temmuz 2022’de yeni bir aşka yelken açmış, sık sık ‘Kocam’ notuyla paylaşımlar yaptığı DJ Mert Aydın ile nikâh masasına oturmuştu. Ancak ünlü oyuncunun mutluluğu kısa sürmüştü.

DİKKAT ÇEKEN KARE

35 yaşındaki güzel, geçtiğimiz mart ayında “I said yes” (Evet dedim) paylaşımıyla adından söz ettirmişti. Bu kare, “Merve Boluğur evleniyor mu?” sorusunu akıllara getirmişti. Fotoğraftaki elin kimin olduğu merak konusu olurken, ünlü isim kısa süre sonra paylaşımı kaldırmıştı.

6470b46386b24a0e9835fc1b

“EVLİLİĞİ ÇOCUĞUN PSİKOLOJİSİ İÇİN İSTEYEBİLİRİM”

Bir takipçisinin “Üçüncü kez evlilik var mı?” sorusuna verdiği yanıtla dikkat çeken Boluğur, şu ifadeleri kullanmıştı:

Çocuğuma baba olabilecek sahiplenici bir adamla… Çocuğum olmasını istiyorum. Evliliği çocuğun psikolojisi için isteyebilirim.

6470b49086b24a0e9835fc1d

YANGINDA ORADAYMIŞ!

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen 35 yaşındaki Boluğur, son olarak geçtiğimiz akşam İstinye’de trafikte objektiflere takıldı.

Geçtiğimiz gün bir AVM’de çıkan yangın sebebiyle içerideki müşterileri korkudan alışveriş merkezini terk etmişti. Basın mensupları, yangın esnasında alışveriş merkezinde olan Boluğur’a basın mensuplarının “Geçmiş olsun. Yangın esnasında siz de alışveriş merkezindeymişsiniz. Neler söylemek istersiniz?” diye sordu.

6470b5e786b24a0e9835fc2c

KURALLARI HİÇE SAYDI

Ünlü oyuncu, bu soru karşısında elindeki telefon ile ilgilenip, cevap vermedi ve sadece kafasını salladı. Aracında da elinde telefonu ile ilgilenen Boluğur, trafik kurallarını da hiçe saydı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

https://hdfilmkeyfi.net/