Magazin

MTV Entertainment Studios ve Paramount Media Networks, Shorty Ödülünü Kazandı – Billboard

MTV Entertainment Studios & Paramount Media Networks, 24 Mayıs Çarşamba günü New York’ta düzenlenen 2023 Shorty Ödülleri’nde yılın büyük markası ödülünü kazandı. Ödül, “sosyal medya ve dijital ortamdaki en iyi kişi ve kuruluşları onurlandırmayı” amaçlayan yarışmada genel olarak en çok kazanan şirkete takdim ediliyor.

28 Ağustos’ta yayınlanan 2022 MTV Video Müzik Ödülleri, çok platformlu varlık ve canlı etkinlik yayını olmak üzere iki ödül kazandı. 13 Kasım’da yayınlanan 2022 MTV EMA, yerelleştirmede izleyici onuru kazandı ve yukarıda bahsedilen canlı etkinlik kapsamı kategorisinde altın madalya aldı. Son olarak Dikey Video kategorisinde “The Daily Show – Araba Reklamlarında Polis Kovalamacaları Yerleştirin” birinci oldu. Tümü MTV Entertainment Studios & Paramount Media Networks tarafından yapılmıştır.

Shorty Ödülleri, tüm sektör ve büyüklükteki kuruluşların yanı sıra dünyanın dört bir yanından bireysel yaratıcılar ve yaratıcılar tarafından dijital ve sosyal medyadaki en yenilikçi çalışmaları onurlandırıyor. Girişler, endüstri uzmanları ve liderlerinden oluşan bir kuruluş olan Real Time Academy tarafından yaratıcılık, strateji ve katılımın esasına göre değerlendirilir.

15. Yıllık Shorty Ödüllerinin kazananları ve diğer ödül sahipleri 148 kategoride açıklandı. Yapımcılığını Dick Clark Productions ve TikTok’un üstlendiği “Billboard Music Awards + TikTok: From Sound to Song” mikro site kategorisinde altın madalyanın sahibi oldu. Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi’nin yapımcılığını üstlendiği “94. Oscar Kırmızı Halı Portre Stüdyosu: People Magazine & Entertainment Weekly ile Ortaklık” görsel kategorisinde altın madalya aldı.

Kazananların ve onurlandırılanların tam listesini buradan görüntüleyin.

Ayrıca, para yönetimi firması Wave ile ortaklaşa yaratıcılar için yeni bir fon duyurulmuştur. Elevate Creatives Fund, sürdürülebilir işler geliştirmek isteyen yaratıcılara finansal destek sağlamayı amaçlamaktadır; 100.000$’lık başlangıç ​​fonu, Wave’in kurum içi uzmanlarından defter tutma ve muhasebe koçluğu da alacak olan beş alıcı arasında dağıtılacak. Başvurular bugünden 15 Eylül’e kadar Shorty Awards web sitesinde devam ediyor. Alıcılar Kasım ayında açıklanacak.

Uygun başvuru sahipleri, sosyal medya veya blog gönderileri, podcast’ler, videolar ve kısa filmler gibi ticari, editoryal ve/veya güzel sanatlar dijital içeriği üreten içerik oluşturucuları ve yaratıcı hizmetler sağlayan tasarımcılar, metin yazarları ve yapımcılar gibi serbest çalışan yaratıcıları veya bağımsız danışmanları içerir. . Başvurular, Real Time Academy uzmanlarından oluşan bir panel tarafından aşağıdaki kriterlere göre değerlendirilecektir: mevcut ve yakın tarihli çalışmanın özgünlüğü ve yaratıcılığı; son çalışmanın kalitesi, katılımı ve etkinliği; girişimci hırsları; ve olumlu bir etki yaratmak için yaratıcı platformlarını ve etkilerini nasıl kullandıkları.

Shorty Awards genel müdürü, “Medyanın demokratikleşmesi ve teknolojinin sağladığı giderek merkezi olmayan yaratıcı işgücü ile kreatifler için tarihin en iyi anlarından birini yaşıyoruz” dedi. Junmian Güneşi Bir açıklamada. “Daha güçlü ve daha eşitlikçi bir yaratıcı iş gücü oluşturmaya yönelik ortak çabalarımızda Wave’in bir ortak olması bizi heyecanlandırıyor.”

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

https://hdfilmkeyfi.net/