Magazin

Onun Övgüsünü Oku – Billboard

Beyoncé, 24 Mayıs Çarşamba günü 83 yaşında hayatını kaybeden “sevgili kraliçesi” Tina Turner için bir mesaj paylaştı.

“Sevgili kraliçem. Beyoncé’nin web sitesinde yayınlanan mesajı, “Seni sonsuz seviyorum” diye başladı. “İlhamınız ve yolu açtığınız tüm yollar için çok minnettarım. Sen güç ve dayanıklılıksın. Sen gücün ve tutkunun özüsün. Sonsuza dek kalacak nezaketinize ve güzel ruhunuza tanık olduğumuz için hepimiz çok şanslıyız. Yaptığın her şey için teşekkür ederim.”

Turner, Beyoncé’ye ilham kaynağı olmanın yanı sıra, şarkıcıyla 2008’de düzenlenen 50. Grammy Ödülleri’nde de işbirliği yaptı. Creedence Clearwater Revival klasiği. Divalar, gümüş payetli mini elbiseli Bey ve kolsuz gümüş lame elbiseli Turner ile şarkının sözlerini ve koordineli kıyafetleri değiş tokuş ettiler.

Beyoncé, üç yıl önce aynı şarkıyı Turner onuruna 2005 Kennedy Center Onur Ödülleri’nde solo olarak seslendirmişti. Bey’in amansız performansı seyirciler arasında izleyen Turner’dan tam not aldı.

Turner’ın ölümünü duyuran bir açıklama Çarşamba günü Instagram hesabına gönderildi. Açıklamada, “Tina Turner’ın vefatını büyük bir üzüntüyle duyuruyoruz. Müziği ve sınırsız yaşam tutkusuyla dünya çapında milyonlarca hayranını büyüledi ve yarının yıldızlarına ilham verdi. Bugün bize en büyük eserini bırakan sevgili bir arkadaşımıza veda ediyoruz: müziğini. Tüm içten şefkatimiz ailesine gidiyor. Tina, seni çok özleyeceğiz.”

Aşağıda Beyoncé’nin övgüsüne bakın:

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

https://hdfilmkeyfi.net/