Paris Hilton, Trixie Mattel ve Daha Fazlası – Billboard

Paris Hilton, Trixie Mattel ve Daha Fazlası – Billboard

‘Sezon geldi ve Demi Lovato şenlik yapıyor! Yıldız, başlıklı bir Roku özel programına ev sahipliği yapıyor Çok Demi Tatil Özel şarkıcı-söz yazarı ve onların yıldızlarla dolu ünlü arkadaşlarından oluşan kadrosunun yer aldığı, 20 Kasım Pazartesi günü duyurulan albüm.

Keşfetmek

Keşfetmek

En son videoları, grafikleri ve haberleri görün

En son videoları, grafikleri ve haberleri görün

Paris Hilton, Trixie Mattel, Hailey Bieber, Tiffany Haddish ve JoJo, önümüzdeki haftalarda daha fazla misafirin açıklanacağı muhteşem tatile katılmaya hazırlanıyor. Gösteri 8 Aralık’ta Roku Kanalında yayınlanacak.

OBB Pictures yapımı özel etkinlikte, “Have Yourself a Merry Little Christmas”, “Rockin’ Among the Christmas Tree”, “Jingle Bell Rock” ve sürpriz bir düet gibi şarkıların yanı sıra bazı şarkılar da duymayı bekleyebilirsiniz. Lovato’nun orijinal hitleri. Roku’nuz varsa, özel programı Roku kanalı aracılığıyla izleyebilirsiniz. Roku’nuz yok mu? Şu anda Amazon’da bir Roku oynatıcısını yalnızca 30 $ karşılığında alabilir veya 140 $ karşılığında bir Roku TV alabilirsiniz; bu, ek avantajların yanı sıra Roku kanalına erişmenizi sağlayacaktır.

Ayın ilerleyen saatlerinde Lovato, 2024’ü 31 Aralık Pazar günü saat 22:30’da Las Vegas’taki The Cosmopolitan’da Yeni Yıl Arifesi konseriyle karşılayacak. Yıldız, albümlerinin yayınlanmasından yeni çıktı Yenilendi “Skyscraper”, “Give Your Heart a Break”, “La La Land”, “Sorry Not Sorry” ve daha fazlası dahil olmak üzere en büyük hitlerinden bazılarının rock yeniden tasavvurlarını içeren albüm.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir