Post Malone Yeni Zelanda Barında Sahneye Çıktı, Cover Setini Gerçekleştirdi - Billboard

Post Malone Yeni Zelanda Barında Sahneye Çıktı, Cover Setini Gerçekleştirdi – Billboard

Post Malone Şükran Günü’nü aşağıda geçiriyor. Rap şarkıcısı önümüzdeki haftanın başlarında Yeni Zelanda ve Avustralya’da bir dalgalanmanın ortasında, ancak yakın zamanda izinli olduğu bir gecede herhangi bir küresel süperstarın yapacağı şeyi yaptı: Yerel bir İrlanda barına uğrayın ve arkadaşlarıyla takılırken en sevdiği şarkıları söyleyin. ve hayranlar dört saat boyunca.

Keşfetmek

Keşfetmek

En son videoları, grafikleri ve haberleri görün

En son videoları, grafikleri ve haberleri görün

TMZ’ye göre Posty, Pazar gecesi beklenmedik bir şekilde Danny Doolan’ın Auckland, Yeni Zelanda’daki küçük İrlanda Pub’ında ortaya çıktı ve Sublime’ın “What I Got” şarkısının country tarzı bir konuşması da dahil olmak üzere birkaç cover çalmak için ev grubuyla birlikte oturdu. Site, Malone’un kamyon şoförü şapkası ve ekose gömlek giyerek birkaç arkadaşıyla birlikte ortaya çıktığını ve bütün gece orada kaldığını, onu mikrofona çıkıp house grubuyla şarkı söylemeye teşvik eden hayranlarıyla takıldığını ve parti yaptığını kaydetti.

Sonunda başardı ve TMZ tarafından yayınlanan videoda Sublime nugget’ın yanı sıra sevilen İskoç rock ikilisi The Proclaimers’ın 1988 tarihli single’ı “I’m Gonna Be (500 Miles”)’ı da ele aldı ve kalabalık bağırırken şarkıyı salladı. “da-da-da-da” korosuna.

1990’ların klasiği “Pickup Man”de merhum Joe Diffie ile yaptığı düet sayesinde Billboard’un Country Airplay Chart’ında ilk hitini yakalayan Posty, Alanis Morissette, John Legend, Kacey Musgraves, Kane Brown, Lainey Wilson ve Lana’ya katılacak NBC’nin canlı müzik özel programında Elvis Presley’i kutlamasında Del Rey ve Savaş ve Antlaşma Graceland’da Noel.

Tüm sanatçılar, Elvis’in torunu Riley Keough’un özel yapımcılığını üstlendiği özel yapımda Graceland malikanesinde gerçekleştirecekleri performanslarla Rock and Roll’un merhum Kralına saygılarını sunacaklar.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir