Yaşam

Rekor sonrası Başkan Erdoğan’dan teşekkür mesajı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “20 Mayıs’ta başlayan yurt dışında oy kullanma işlemi bugün itibarıyla tamamlandı. Memleketlerinden uzakta olsalar da sandıklara akın ederek iradesini yansıtan, milletimizi tüm dünyada gururla temsil eden her bir kardeşime teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

VATANDAŞLARA ÇAĞRI

Gümrük kapılarında ve havalimanlarında oy verme işlemlerinin 28 Mayıs saat 17.00’ye kadar devam edeceğini belirten Erdoğan, “Henüz oy kullanamayan vatandaşlarımızı bu imkandan faydalanmaya çağırıyorum.” dedi.

MİLLETİMİZ 28 MAYIS’TA DA BU EMANETİN HAKKINI VERECEK

14 Mayıs seçimlerinde olduğu gibi cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turuna da rekor bir katılım sağlandığına vurgu yapan Erdoğan, “Bölücü örgüt sempatizanları ve demokrasi düşmanlarının engelleme çabalarına rağmen tercihinize sahip çıktınız, büyük bir başarıya imza attınız. Vatandaşlık görevinizi en güzel şekilde yaptınız, demokrasi bayrağını bize devrettiniz. Rabbim hepinizden razı olsun. İnşallah 28 Mayıs’ta milletimiz bu emanetin hakkını verecek, sandıkları adeta bir bayram yerine çevirecektir.” değerlendirmesinde bulundu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu