Yaşam

Sefo’dan şaşırtan itiraf: Psikolojik destek alıyorum!

sefodan sasirtan itiraf psikolojik destek aliyorum 1685616107 9839

Geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda görüntülenen şarkıcı Sefo, samimi açıklamalarda bulundu. Kısa sürede geniş bir hayran kitlesine sahip olan ünlü şarkıcı, “Zaman zaman psikolojik olarak etkileniyorum. Onun için de destek alıyorum.” ifadelerini kullandı.

“Bonita”, “Bilmem Mi?”, “Isabelle” ve “Toz Duman” gibi parçalarla son dönemlerin en iyi çıkış yapan şarkıcısı haline gelen Sefo, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Karşısında muhabirleri gören ünlü şarkıcı, merak edilen soruları yanıtlamayı ihmal etmedi. Bir hayli zayıfladığı görülen Sefo, 10 kilo verdiğini söyleyerek “Yaza hazır olayım, fit olayım, konserlerde de daha rahat olayım istedim. Ben vücudumla öne çıkacağımı düşünmüyorum. Belki daha kaslı hale gelirsem olabilir​.” şeklinde konuştu.

KRVSs 1685615955 6914

Sefo

Hayranlarının yoğun ilgisini karşılıksız bırakmayan Sefo, “Bu duruma alışabildiniz mi?” sorusunun yöneltilmesi üzerine ilginç bir itirafta bulundu. Genç yaşta büyük bir şöhret elde eden ünlü isim, “Zaman zaman psikolojik olarak etkileniyorum. Onun için de destek alıyorum.” dedi.

u8b5v 1685615891 9519

Sefo Nişantaşında görüntülendi

Şapkasındaki nazar boncuğunun anlamını da açıklayan Sefo, “Yoldan geçen bir abla taktı. Ben nazarı çok düşünmüyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

M3qwe 1685615914 9466

Sefo nazar boncuğu tarzı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Halkı seçim öncesi galeyana getiren Hayko Cepkin’in konser takvimi belli oldu! Yoğunluğu gündem oldu

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu