Magazin

Shakira ile Tom Cruise’un samimiyeti dikkat çekti

Kolombiyalı şarkıcı Shakira (46) ile emeklilik kararı alan İspanyol futbolcu Gerard Pique’nin (36) Milan ve Sasha adını verdikleri iki çocuk sahibi oldukları 11 yıllık ilişkileri, geçtiğimiz sene haziran ayında Pique’nin ihaneti sebebiyle bitmişti.

Güzel şarkıcı, ocak ayında ise İspanyolca olarak yayınlanan yeni bir şarkısında yapımcı Bizarrap ile işbirliği yapmıştı. Ünlü isim, şarkısının sözlerinde eski sevgilisi Gerard Pique ve yeni kız arkadaşı Clara Chia Marti’ye (23) yaptığı göndermelerle çok konuşulmuştu.

Olaylı ayrılığın ardından çocukları Milan (9) ve Sasha’nın (7) velayetini alan Shakira’nın ABD’nin Miami kentindeki 750 metrekarelik evine taşınacağı, Pique’nin ise ayda 10 gün çocuklarıyla vakit geçirebileceği belirtilmişti.

6459dac086b24754dc9912b7

FORMULA 1’DE BİR ARAYA GELDİLER

Kolombiyalı şarkıcı Shakira, önceki gün Miami’de düzenlenen Formula 1 yarışına katıldı. Shakira’nın ünlü aktör Tom Cruise ile yan yana gelmesi ve ikilinin birlikte görüntülenmesi ve iyi vakit geçirmesi ise “Yeni bir aşk mı doğuyor?” sorusunu akıllara getirdi.

6459dab286b24754dc9912b5

AÇIKLAMA GELMEDİ

Ancak iki ünlü isimden de aşk iddialarıyla ilgili herhangi bir açıklama gelmedi.

6459dae186b24754dc9912bc

“ÇOCUKLARIM ÇOK ZOR BİR YIL ATLATTI”

Öte yandan Shakira, Pique ayrılığı ve Barcelona’dan taşınma kararıyla ilgili basın açıklamasında bulunmuştu. Ünlü şarkıcı, “Hayatımın büyük bir değişikliğe girdiği bu dönemde ailemin ve benim hayatımın merak edilmesi oldukça anlaşılabilir bir durum. Ancak çocuklarım Milan ve Sasha çok zor bir yıl atlattılar. Oğullarım Barcelona medyası tarafından devamlı tacize maruz kaldı ve rahatsız edildi” ifadelerini kullanmıştı.

6459dacd86b24754dc9912ba

“SİZE YALVARIYORUM”

Shakira, sözlerini “Şimdi yeni hayatına başlayanlar çocuklarım için, medyadan onların özel hayatına saygı göstermelerini rica ediyorum. Onları okula girerken veya çıkarken, evin kapısında beklerken veya herhangi bir yerde takip etmemeniz için size yalvarıyorum. Bunu sizden bir şarkıcı olarak değil, çocuklarının psikolojik ve duygusal durumlarını önemseyen ve korumaya çalışan bir anne olarak talep ediyorum” diye noktalamıştı.

 

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu