Magazin

Şimdi Yayınla – Billboard

Disney’in sinemalarda gösterime girmesine sadece bir hafta kaldı. Küçük Denizkızıcanlı aksiyon filminin müzikleri 19 Mayıs Cuma günü yayın platformlarına ulaştı.

Keşfetmek

En son videoları, çizelgeleri ve haberleri görün

En son videoları, çizelgeleri ve haberleri görün

Film müziğini dört gözle bekleyen hayranlar, ilk olarak 1989 versiyonunda yer alan Alan Menken ve Howard Ashman’ın müzik ve sözlerini bekleyebilirler. bu Küçük denizkızı yanı sıra Lin-Manuel Miranda’nın yeni sözleriyle gelen yeni lezzetler.

Filmin vizyona girmesinden önce hayranlar, Halle Bailey’nin büyüleyici “Part of Your World” yorumunu ve ayrıca K-Pop grubu NewJeans’tan Danielle’in söylediği Korece versiyonunu dinleme şansına sahip oldular: “Under the World” Daveed Diggs tarafından gerçekleştirilen Sea” ve “Kiss the Girl”. Film müziği, filmin Hollywood’daki resmi galasından iki haftadan kısa bir süre sonra geliyor.

Vizyona girmeden önce, Chloe x Halle yıldızı birçok kez beyaz perdeye yeni bir temsil biçimi getirmekten gurur duyduğunu belirtti. Kasım ayında, ikonik Ariel’i oynamanın en “dokunaklı” yanını, Eylül ayında filmin fragmanı yayınlandığında “Part of Your World” şarkısını söylediğini duyan küçük kızların nasıl tepki verdiğini paylaştı.

“Sadece beni ağlatıyor,” dedi. “Bütün bu küçük Siyah ve Kahverengi bebeklerin kendilerini temsil ediliyormuş gibi hissedecek olmaları benim için gerçekten özel. Daha gençken buna sahip olsaydım, benim için ve bir birey olarak kim olduğuma dair bakış açım için çok şey değiştirirdi biliyorum.

Dinlemek Küçük Denizkızı aşağıdaki film müziği.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu