AstrolojiKadınKültürMagazinModaMüzikSağlıkSinemaSporYaşam

Şubat Burç 2023 | Zeka ve Zevk

İşte hepimizin beklediği an geldi! Derin bir dinlenme ve iç gözlem döneminden sonra yıldızlar, hayallerimizi gerçekleştirmemize yardımcı olmak için hizalanır!

Şubat, 5 Şubat dolunayının gelişiyle bir patlama ile başlar. Dramatik Aslan burcunda gerçekleşen bu etkinlik, 2012’nin sonlarında ve 2022 boyunca yaşadığımıza çok benzer yoğun bir konfigürasyonla geliyor. Geçmişle gelecek arasında bir çatışma, bu nedenle kendinizi bir yol ayrımında görüyorsanız yeni seçeneği tercih edin , ne kadar korkutucu olursa olsun. Evren cesaretinizi ödüllendirecek!

Ayın öne çıkan özelliği, zevk gezegeni Venüs’ün gökyüzündeki en güçlü konumunda olması. Astrolojide Venüs parayı, romantizmi, sanatı ve sosyal etkileşimleri yönetir ve 19 Şubat’a kadar bu alanlardaki hedeflerimizin hepsi elinizin altında olacak! 8 Şubat ve 15 Şubat, aziz bir hayalin peşinden koşmak için özellikle olumlu. Bu yıl Sevgililer Günü çok tatlı olmayı vaat ediyor. Yani bu tatili pek sevmeseniz bile, o pembe gözlükleri takıp aşka teslim olmaya karar verebileceğiniz anlardan biri!

Kova mevsimi, 18 Şubat’ta Güneş Balık burcunun göklerini aydınlatmaya başladığında sona eriyor. Önümüzdeki dört hafta boyunca yaratıcılık, romantizm, sezgi ve bağlantı temaları kollektifte dalgalanacak. Hemen ertesi gün, bu ayın yeniayı Balık burcunda karşılıyoruz. Geçen ayki yeni ayın kostümünü takiben, olasılıklarla dolup taşıyor. Bugün, bir dilek listesi yapın, çünkü evren önümüzdeki altı ay boyunca herhangi bir zamanda sizi dinleyebilir ve sizi şaşırtabilir.

Aşağıdaki Şubat burcunuzda bu ayın burcunuz için neler hazırladığını öğrenin!

Daha fazlasını mı istiyorsunuz? Aylık yıldız falı içeriğimizin tamamını burada bulabilirsiniz.

Koç Şubat 2023 Burçlar

Şubat ayında kendinizi ateşlenmiş hissediyorsunuz Koç! Bu ay, eski iş arkadaşlarınızla ve hatta belki de yeni arkadaşlarla bağlantı kurmak için çok zaman harcamayı seçen sıra dışı ağ oluşturucusu sizsiniz. Evinizde küçük bir toplantıya ev sahipliği yapmayı bile tercih edebilirsiniz, ancak gereksiz dramadan kaçınmak için bunu yoğun 5 Şubat dolunayından sonra yapın!

En azından Sevgililer Günü ilginç olabilir. Kutlamak için dışarı çıkmak gibi hissedeceksiniz. Ne yazık ki, randevunuzla tekneyi çok fazla sallamaya karar verirseniz, bazı rahatsız edici anlar yaratabilirsiniz. Olumluya odaklanın ve her şey iyi olacak! 20 Şubat’ta sevgili Venüs, hem romantizme hem de cüzdanınıza iyi gelen burcunuza giriyor. Fiyatlarınızı yükseltmek veya daha uygun bir fiyat istiyorsanız, ay sonuna doğru hamlenizi yapın.

Boğa burcu Şubat 2023 Burçlar

Ayın başlangıcı, 5 Şubat dolunayının sizden bir değişiklik yapmanızı istemesiyle yoğun olabilir. Korkutucu olsa bile, eskiyi terk edip yeniye geçme zamanı. Birçok yönden, bu geçmişten gelen bir patlama, Boğa!

İyi haber şu ki, bundan sonra hayat çok daha kolaylaşıyor! Balık burcundaki Venüs, hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak. Ayın ilk yarısında meslektaşlarınızdan ve ortak çalıştığınız kişilerden destek almanıza yardımcı olacak, bu nedenle mümkün olduğunca sosyalleşmeye ve bağlantı kurmaya odaklanın. 19 Şubat yeni ayı, ister aklınızda bir fikir olsun ister sadece eğlenmek için yaratıcı olmak için idealdir. Bugün, evinizin etrafında bir DIY projesine başlayın veya en azından bazı sanat eserlerini veya mobilyaları etrafta gezdirin. Şekiller ve renklerle oynamak, içinizdeki ilham perisini yeniden uyandıracaktır!

İkizler burcu Şubat 2023 Burçlar

4 Şubat Venüs-Mars çatışması İkizler burcunda dram kapınızı çalıyor olabilir. Özellikle işle ilgili etkileşimler söz konusu olduğunda dikkatli olun. İş hakkında konuşurken, Venüs ve Neptün arasındaki tatlı bir bağlantı, itibarınız için harika bir haber anlamına gelebilir. 15 Şubat’ta, uzun vadeli kariyer hedeflerinizin neler olduğunu düşünmek için mutlaka oturun. Bu günde, evren sesinizin kükremesini duyacağından emin!

Hedeflerinize ulaşmak için biraz daha eğitime veya çalışmaya ihtiyacınız olduğunu düşünüyor musunuz? 17 Şubat ile 22 Şubat arasındaki günler, evinizin rahatlığında okula dönmeniz veya bir MasterClass’a kaydolmanız için size destek olur. Sevgili İkizler, öğrenmek geleceğinizde büyük rol oynayacak, bu yüzden bu trendde ilerlemek iyi bir fikir olacaktır.

Kanser Şubat 2023 Burçlar

Ayın ilk yarısı, en sevdiğiniz şey olan, evde sevdiklerinizle rahatlatıcı anlar geçirmek olan Yengeç’i yapmak için ideal. Bu, özellikle yoğunlukla dolup taşan 5 Şubat dolunayı için geçerlidir. Mümkünse, mümkün olduğunca dinlenebilmek için bu hafta sonu takviminizi boşaltın.

20 Şubat’tan itibaren varlıklı Venüs kariyer sektörünüze giriyor ve iş hayatınız önümüzdeki üç hafta boyunca aşırı derecede meşgul olacak. Projeleri başlatmak veya başlatmak, ihtiyaçlarınızı üstlerinize iletmek ve hatta kariyer değişikliği yapmak için bu zamanı kullanın. Size yardımcı olacak iki yararlı gezegen olan Venüs ve Jüpiter’e sahip olacaksınız! Ayın sonuna doğru iş yerinde işler biraz çılgına dönebilir, bu nedenle hızınızı ayarladığınızdan ve yükünüzü yönetilebilir durumda tuttuğunuzdan emin olun.

aslan Şubat 2023 Burçlar

Şubat ayı tek başına gidilecek bir zaman değil Leo. Bu ay, yıldızlar sizden başkalarıyla bağlantı kurmanızı istiyor. Özellikle bire bir ortaklık sektörünüz öne çıkıyor. Bu enerji, bir iş ortağıyla ittifak kurarak, bir koçla çalışarak veya romantik bir ilişkiyi sağlamlaştırarak kullanılabilir. 16 Şubat, bir sözleşme imzalamak veya bir plana bağlı kalmak için şanslı bir gün.

Aşk söz konusu olduğunda Aslan, yıldızlar da senin üzerinde parlıyor. Bekarsanız, en iyi arkadaşlarınızla bazı planlar yapın ve Sevgililer Günü’nde aşk ve dostluğu kutlayın. Halihazırda adınıza konuşuluyorsa, ortam, sevgilinizle evde yemek pişirmek ve evde yemek pişirmek için idealdir. Şarap yudumlarken ve rahatlarken yeni samimiyet seviyelerine ulaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

Başak Şubat 2023 Burçlar

Şubat tatlı olacağa benziyor Başak. Kişisel yaşamınızın yanı sıra kariyerinizde de kuantum sıçramaları yapabileceğiniz bir ay. Artık kariyer sektörünüzde doğrudan olan Mars, ilerlemek için sizi ateşledi ve elbette bu hırslı açlığı beslemelisiniz. Cesur kariyer hamleleri yapmak için şanslı günleriniz 17 Şubat, 19 Şubat ve 22 Şubat.

Ancak, romantizm için biraz yer bırakın, çünkü bu ay evren sizi aşık görmek istiyor. Sevgililer Günü, “işleri bir sonraki seviyeye taşımaktan” söz edilebilecekken, zaten biriyle çıkan Başaklar için oldukça rüya gibi. Bekarsanız ve flört etmekle ilgileniyorsanız, eşinizi bulduğunuz ay Şubat ayı olabilir. Alternatif olarak, bu ayın enerjisini, hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabilecek kişilerle -bir iç mimar, sosyal medya yöneticisi, yaşam koçu veya reiki şifacısı düşünün.

Terazi Şubat 2023 Burçlar

Sevgili Terazi, ev mobilyalarında ve tasarımında bazı değişiklikler yapmayı düşünüyor gibisin. Hareketinizi 10 Şubat’tan önce yapın, bu arada beyni Merkür hala ev sektörünüzdeyken, iyi ve hızlı kararlar almanıza yardımcı oluyor.

Bu ayın sizin için en iyi haberi, iş ve eğlence arasındaki mükemmel dengeyi getirmesi! Venüs Balık burcunda, işte odaklanmanıza ve üretken kalmanıza yardımcı olacak ve cesur hareketler yapmanız veya kendinizi savunmanız için size üç büyüleyici tarih getirecek. 8 Şubat, 14 Şubat ve 15 Şubat tarihlerini takviminizde en şanslı günleriniz olarak işaretleyin. Ardından ayın ikinci yarısında, Güneş’in parlak ışığı yaratıcılığınızı uyandıracak. Sanat araçlarınızın tozunu alarak ve sadece eğlenmek için yaratıcı hale gelerek onu onurlandırın.

Akrep Şubat 2023 Burçlar

Şubat ayının astrolojisi, o ev projesi Akrep’e tüm son rötuşları yapmak için mükemmel. 17 Şubat’a kadar, Güneş’in sıcak ışığı ev bölgenizi aydınlatmaya devam ederken, stilleri arayın, alışveriş yapın veya karşılaştırın.

Yaratıcılık sektörünüz de etkinlikle dolu ve gözden kaçmamalı. 15 Şubat’taki rüya gibi Venüs-Neptün kavuşumu, yaratıcılığınızın akmasına izin vermeniz için size yalvarıyor. Yeteneğiniz resim yapmak, şarkı söylemek veya dijital sanat yaratmak olsun, kendinizi ifade etmeye ve hatta sadece eğlenmek için yaratmaya çağrılıyorsunuz. Sen de bu Sevgililer Günü’nün en şanslı burçlarından birisin seksi Akrep! Partner iseniz, sevgilinizle eğlenceli bir randevu planladığınızdan emin olun. Bekarsanız, en iyi arkadaşlarınızı toplayın ve şehre gidin, çünkü evren yolunuza ilginç bir ruh koyabilir!

yay Burcu Şubat 2023 Burçlar

Yay burcunun en sosyal üyelerinden birisiniz, ancak önümüzdeki ay boyunca kalbinizin olacağı yer eviniz olacak. Hem Venüs hem de Güneş, dikkatinizin çoğunu ailenize odaklamanızı isteyecek ve siz de misafir ağırlıyor veya ağırlıyor olabilirsiniz. Veya belki de önümüzdeki yıl için yer açan derin bir temizlik projesi üzerinde çalışıyorsunuzdur.

19 Şubat’ta gerçekleşen bu ayın yeniayı, değişiklikler yapmanıza destek oluyor, bu nedenle bu tarih civarında niyetlerinizi belirlediğinizden emin olun. Yaptığınız değişiklikler olumlu ve uzun süreli olacaktır. 20 Şubat’ta Venüs Koç burcuna girdiğinde, dikkatiniz eğlenceye, eğlenceye ve zevke dönebilir. Aslında ayın son birkaç günü uzun bir hafta sonu ya da kısa bir tatil için idealdir.

Oğlak Şubat 2023 Burçlar

Sizin için Oğlak, Şubat, üzerinde çalıştığınız bir anlaşmanın imzalanabileceği bir aydır. Banka hesabınızda daha uzun vadeli güvenlik veya paraya dönüşebileceği için bu olumlu. Mümkünse, Güneş’in gezegen yöneticiniz Satürn ile buluştuğu tarih olan 16 Şubat’ta veya ona yakın bir tarihte oturum açmayı seçin.

Ev sektörünüz Jüpiter’den kozmik ışınlar alıyor – sadece bu ay değil, 16 Mayıs’a kadar! Bu süre zarfında, yıldızlarınız bir ev satın almak, yeniden dekore etmek ve hatta ailenizi genişletmek için şanslı. Bunlardan herhangi biri size doğru geliyorsa, 19 Şubat yeni ayında bir hamle yapın. Bu şanslı lunasyon, iletişim evinizde gerçekleşir ve hedefinizi gerçekleştirmenizde size yardımcı olacak kişilerle iletişim kurmanıza yardımcı olur.

Kova Şubat 2023 Burçlar

5 Şubat dolunayı nedeniyle ay yoğun bir şekilde başlarken, ayın geri kalanı umut verici görünüyor. Kova, bu dolunay topuklarınızı kazma zamanı değil – aslında, müzakere etme, denge arama ve değişimi kucaklama zamanı.

Bir hedef için çok çalışıyorsanız, Güneş ve Satürn’ün burcunuzda öpüştüğü 16 Şubat civarında bu hedef tamamen gerçekleşebilir. Bu bağlantı uzun vadeli enerji getirir, bu nedenle şu anda kabul ettiğiniz veya imzaladığınız her şeyin bir süre daha aktif kalacağının farkında olun. Daha fazla iyi haber! 19 Şubat’a kadar Venüs Balık burcunda, banka hesabınızda bir zam veya beklenmedik bir para anlamına gelebilir. Mali durumunuzun bir desteğe ihtiyacı varsa, yeni bir bütçe oluşturun ve şanslı 19 Şubat yeni ayı altında önümüzdeki yıl için yeni mali hedefler belirleyin.

balık Burcu Şubat 2023 Burçlar

Woohoo! Bu ay hak iddia edecek biri olsaydı, bu sen olurdun Balık! Sevgili Venüs 19 Şubat’a kadar burcunuzdayken, tezahür etme gücünüz tüm zamanların en yüksek seviyesinde – bu yüzden onları akıllıca kullanın. Sevgililer Günü’nü çevreleyen günler inanılmaz derecede rüya gibi. Bir partneriniz varsa, ona bir şiir yazmanın, iç açıcı bir yemek pişirmenin veya bir hediye ile şaşırtmanın zamanı geldi.

18 Şubat ile 21 Şubat arasındaki günler çok şanslı çünkü burcunuzdaki ışıklar sizden en derin, en çılgın hayallerinizle tekrar temasa geçmenizi isteyecek. Ayın sonu, para ve finans sektörünüzü toplam altı gezegensel etki işgal ettiğinden, aylık ekstrenizde bir çek veya zam gelmesi anlamına gelebilir.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu