Magazin

Taylor Swift, Ice Spice ‘Karma’ Remix Videosu: İzle – Billboard

Taylor Swift, Ice Spice ile güçlendirilmiş “Karma” remiksini piyasaya sürmesinden yirmi dört saat sonra, müzik videosunu yayınladı. Midnights (Şafağa Kadar Baskı) tabii ki gece yarısı işbirliği.

Videoyu gören ilk şanslı Swifties, East Rutherford, NJ’deki MetLife Stadium’da 26 Mayıs Cuma günü üç Eras Tour durağının ilkinde on binlerce hayran oldu (Hepsi bu kadar da değildi: Ayrıca, Ice Spice geceyi bitirmek için özel konuk olarak Swift’e katıldığında yapılan remix.)

Video çarpıcı görsellerle dolu, Swift bir kum saatinin içinde yanlara doğru hareket ederek mükemmel çizgili kedi gözüne, Swift’in kafası ise ay şeklinde kıvrılmış bir kedinin üzerinde yatıyor. Ice Spice, kabarık bir buluta dönüşen, altın bir istiridye kabuğundan vuran, kendine özgü kırmızı bukleler ve çeşitli gök cisimlerini kementleyen Ice ve Taylor da dahil olmak üzere sinematografiye de giriyor. Swift, bir sahnede ağaçlarla kaplı bir dağ silsilesine bile dönüşüyor.

bu buzlu yeni remix yeni çıkandan Geceyarısı (Şafağa Kadar Baskı), sekiz haftalık Billboard Hot 100 hiti “Anti-Hero”yu içeren gişe rekorları kıran Kasım albümünün lüks bir versiyonu. Buna ek olarak, yeni rap aşılanmış “Karma” Şafağa kadar ayrıca “Snow on the Beach”in “More Lana Del Rey” versiyonu da var. Bazı baskılarda, albümün CD versiyonunda bu hafta sonu MetLife Stadyumu’ndaki The Eras tur duraklarında satışa sunulan ve Cuma günü geç saatlerde dijital olarak da satışa sunulan yeni şarkı “You’re Losing Me” de yer alıyor.

Ice Spice ile “Karma” remix videosunu aşağıdan izleyin:

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

https://hdfilmkeyfi.net/