Moda

Tepeden tırnağa stilini değiştiren Billie Eilish ateş püskürdü: Kadınları rahat bırakın!

tepeden tirnaga stilini degistiren billie eilish ates puskurdu kadinlari rahat birakin 1685524298 0533

Genç yaşta elde ettiği başarılar ve ödüllerle sık sık gündeme gelen ünlü yıldız Billie Eilish, son dönemlerde tarzındaki radikal değişimle adından söz ettiriyor. Feminen bir tarza bürünen Eilish, kendisine gelen eleştirilere karşı sessizliğini bozdu.

“Lovely” ve “Bad Guy” şarkılarıyla dünya çapında şöhrete kavuşan Billie Eilish, yalnızca başarılı meslek hayatı değil kendine has stiliyle de moda dünyasına yön veriyor.

OLiWq 1685523732 7349

Billie Eilish

Kariyerinin ilk yıllarında yeşil saçları ve bol kıyafetleriyle adından söz ettiren ünlü yıldız, vücut hatlarını gizleyen parçalar kullanmaya özen gösteriyordu. 

wPGEi 1685523847 1288

Billie Eilish eski stili

“BIRAKIN DA KADINLAR İSTEDİKLERİ GİBİ VAR OLSUN”

Son dönemlerde yeni bir stil benimseme kararı alan Eilish, hem kırmızı halı hem de sokak tarzında daha feminen parçalara yöneliyor. Stil değişikliği hayranları tarafından beğenilmeyen ünlü şarkıcı, gelen eleştirilere karşı sessizliğini bozdu. 

“Kariyerimin ilk beş yılını, ‘erkek gibi göründüğüm ve giyindiğim’ için eleştirilmekle ve ‘bir kadın gibi davransaydım daha iyi olacağımı’ duymakla geçirdim” diyerek isyan eden ünlü yıldız, “Ve şimdi kendimi kadınsı veya üzerime tam oturan bir şeyler giyecek kadar rahat hissettiğim için değiştiğimi söylüyorsunuz. ‘Ona ne oldu? Bu eski Billie değil, o da diğer herkes gibi’ diyorsunuz. İki türlü de giyinebilirim. Bırakın da kadınlar istedikleri gibi var olsun” ifadelerini kullandı.

bcnMI 1685523880 5128

Billie Eilish yeni tarzı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu