Kültür

Tüm Gözler Onun Üzerinde! Kendall Jenner Göz Alıcı Güzelliğini ve Kusursuz Bedenini Neye Borçlu?

s 6a95a65a8dbe8213a436890dd43b404956d3ab03

Kendall Jenner, sağlıklı bir beslenme düzeni benimserken protein, yağ ve karbonhidratlar arasında en uygun bir denge kurmayı hedefliyor. Diyetinde belirli bir yöntem veya tarz (vegan, paleo, keto vb.) takip etmiyor, aksine, çoğu kişinin mutfaklarında bulabileceği basit ve günlük gıdaları tercih ediyor. Yüksek kalorili yiyeceklerden kaçınmıyor; ancak bunları aşırıya kaçmadan tüketiyor. Sağlıklı atıştırmalıklarla, kan şekeri seviyesini dengede tutuyor.

Kendall, diyetinden hiçbir yiyeceği tamamen çıkarmıyor veya kısıtlamıyor. Ancak, cildinin temiz ve sağlıklı kalması için peynir tüketimini dikkatlice kontrol ediyor. Su tüketimi, beslenme tercihlerinin önemli bir parçasını oluşturuyor. Bu konuda bizden bir aferin alıyor Kendall 👌

Detoks çayları tüketiyor fakat bu çayların herkese uygun olmayabileceğini belirtmekte fayda var. Kendall’ın diyeti kendisine özgüdür ve herkesin uygulaması beklenemez. Bu nedenle, rastgele bir diyet uygulamadan önce bir uzmana başvurmanızı tavsiye ederim. Böylelikle size ve vücudunuza en uygun diyeti öğrenmiş olursunuz.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu