Yaşam

“Tümüyle karartma altındayım” diyen Kılıçdaroğlu, Erdoğan’a ateş püskürdü: Korkak bu adam korkak

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, kredi kartı borcu ve EYT’lilerle ilgili vatandaşlara gönderdiği Sms‘lere Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’ndan (BTK) engelleme geldi. BTK, GSM şirketlerine gönderdiği yazıda, Sms‘lerin gönderilmesi halinde yetkilendirme iptalinin uygulanacağını belirtti.

BTK’nın kararına tepki gösteren Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından bir video daha yayımladı. Videoya, “Tümüyle karartma altındayım.” diyen Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sert sözlerle yüklendi. Yapacağı programı gazetecilere duyuracağı Sms‘e yasak geldiğini belirten Kılıçdaroğlu zehir zemberek ifadeler kullandı.

“SÜREKLİ İFTİRALAR, YALANLAR, YASAKLAMA ÇABALARI”

Kılıçdaroğlu şunları söyledi: “Sürekli iftiralar, yalanlar, komplolar, sandıklarda tuhaflıklar, müşahitleri yasaklama çabaları, Babala TV ile ilgili korkunç bir yalan kampanyası, montaj videolar, ayrıca mobil ekranlarımızı yasaklamalar…

“TELEKOMÜNİKASYON ŞİRKETLERİ SMS ATMAMI ENGELLİYOR”

Şimdi de gazetecilere programımızı duyuracağım kısa mesajı atamıyorum. Telekomünikasyon şirketleri, gazetecilere SMS atmamı engelliyor.

“KORKAK BU ADAM KORKAK”

Tümüyle karartma altındayım. Soruyorum Erdoğan. Seçime mi girmeyeyim? Bu mu istediğin? Türkiye’de seçim yapılamıyor. Korkak bu adam korkak. Bir korkak yüzünden ülke gidiyor, seçim yapılamaz duruma geliyor. Ne istiyorsun bu ülkeden korkak adam?”

kemal kilicdaroglu tumuyle karatma altindayim 15955388 8594 m

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

https://hdfilmkeyfi.net/