Magazin

Twitter, Donald Trump’ın İddianamesini Kid Rock Röportajına Bağlıyor – Billboard

Donald Trump aleyhindeki federal iddianame, eski başkanın Beyaz Saray’dan ayrıldıktan sonra hükümet belgelerini ele almasıyla ilgili suçlamaları ayrıntılarıyla açıklayarak 9 Haziran Cuma günü kamuoyuna açıklandı.

Keşfetmek

Keşfetmek

En son videoları, çizelgeleri ve haberleri görün

En son videoları, çizelgeleri ve haberleri görün

Trump’a yöneltilen 37 ayrı suçun sıralandığı 44 sayfalık tarihi iddianamede, çok sayıda Twitter kullanıcısının dikkatini çeken bir bölüm yer aldı. İddianamede, “Ağustos veya Eylül 2021’de The Bedminster Club’da Trump, siyasi eylem komitesinin güvenlik izni olmayan bir temsilcisine askeri operasyonla ilgili gizli bir harita gösterdi”, diye yazıyor iddianamede, Twitter kullanıcıları spekülasyon yapmaya ve internete bağlanmaya başladı. Kid Rock’ın muhafazakar yorumcu Tucker Carlson ile yaptığı 2022 röportajına ilişkin açıklama.

“Haritalara ve s- bakıyoruz ve ben ‘Bu s-‘de olmam mı gerekiyor?’ Trump’ın uzun süredir açık sözlü bir destekçisi olan Kid Rock, kahkahalara boğulan Fox News sunucusuna söyledi. “Bazen kirli kayıtlar yapıyorum. “Kuzey Kore konusunda ne yapmalıyız sence?” Ben de ‘Ne? Buna cevap verecek niteliklere sahip olduğumu düşünmüyorum.’”

İddianamedeki bölümün Kid Rock’a atıfta bulunduğu doğrulanmadı.

Trump’a yöneltilen iddianamede, 31 adet gizli belgeleri kasten alıkoyma, 1 adet adaleti engellemeye yönelik komplo, 1 adet belge veya kaydı alıkoyma, 1 adet belge veya kaydı yolsuzca gizleme, federal soruşturma, bir adet gizleme planı ve bir adet yanlış beyan ve beyanda bulunma.

Eski cumhurbaşkanı, 13 Haziran Salı günü mahkemeye çıkarılmak üzere çağrıldı.

Kid Rock’ın Carlson ile yaptığı röportajın klibini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu