Ünlü oyuncu sadece bir kez giymişti: ‘Sihirli’ elbise, eski çalışanının bavulundan çıktı

BAVULLAR DOLUSU ELBİSESİ VARDI2011 yılında hayata veda eden Taylor’ın en az oyunculuğu ve kimselere benzemeyen gözleri kadar bilinen başka bir …

25.11.2022
Ünlü oyuncu sadece bir kez giymişti: ‘Sihirli’ elbise, eski çalışanının bavulundan çıktı

BAVULLAR DOLUSU ELBİSESİ VARDI
2011 yılında hayata veda eden Taylor’ın en az oyunculuğu ve kimselere benzemeyen gözleri kadar bilinen başka bir özelliği daha vardı: Dünyanın dört bir yanına seyahat ederken yanında götürdüğü ve kimi zaman taşımaktan bıktığı gardıroplar dolusu kıyafeti. İşte Elizabeth Taylor’ın o meşhur kıyafetleri, özellikle de aralarından biri yakın zamanda bu işle ilgilenenlerin gündeminde. Nedeni de gayet ilginç. Gelin bir bakalım.

unlu oyuncu sadece bir kez giymisti sihirli elbise eski calisaninin bavulundan cikti 0

MODA TACININ EN DEĞERLİ MÜCEVHERLERİNDEN BİRİ
Hollywood’daki kariyeri süresince tam beş kez Oscar ödülüne aday gösterildi Elizabeth Taylor ya da parlak günlerinde herkesin onu tanımlamak için kullandığı adıyla Liz Taylor. 1961 yılında performansıyla göz doldurduğu BUtterfield 8 adlı filmle en iyi kadın oyuncu dalında Oscar heykelciğini kucakladı. O gece törene giderken “moda dünyası bir taçsa eğer, bu da onun en değerli mücevherlerinden biri” diye tanımlanan üç renkli bir elbise giydi.

unlu oyuncu sadece bir kez giymisti sihirli elbise eski calisaninin bavulundan cikti 1 eEPMWKkX
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

magazin haberleri