Spor

Wanda Nara’dan Icardi açıklaması

Mauro Icardi’nin Galatasaray’daki geleceği belli oluyor. Arjantinli oyuncunun menajeri Wanda Nara sosyal medya hesabından veda niteliğinde bir mesaj yayınladı.

Icardi’nin Galatasaray’a transfer süreciyle ilgili paylaşımlar yapan Wanda Nara paylaşımların sonunda oyuncunun geleceği hakkında açıklamada bulundu.

Sarı kırmızılı camiaya teşşekür eden Wanda Nara şunları yazdı:

Tüm Galatasaray taraflarını tebrik ediyorum. Kendimi bu büyük Galatasaray ailesinin bir parçası olarak hissediyorum, çünkü Mauro’yu İstanbul’da hayal ettiğim ilk günden beri bu kupayı kaldıracağını biliyordum. İstanbul’a tek başıma geldiğim ve tek amacım Mauro’yu ikna etmek için Paris’teki evimize döndüğüm o günü çok iyi hatırlıyorum. Bugün sizinle kutluyoruz, hayalimiz gerçek oldu. Galatasaray ailemizi asla unutmayacağız, sonsuza dek kalbimizde taşıyacağız.

wanda naradan icardi aciklamasi 8922f842

Mauro Icardi ne demişti?

Mauro Icardi, şampiyonluğun ilan edildiği Ankaragücü maçı sonrasında geleceği hakkında açıklamalarda bulunmuştu. Tecrübeli yıldız Galatasaray’da kalmak istediğini söylemişti.

Buraya geldiğimde amacım şampiyonluğu almaktı. Amacımız zaten buydu. Sonunda amacımıza ulaştık. Benim için çok özel bir yıldı. Hem hocamız hem Erden Bey çok yardımcı oldu. Gerçekten çok teşekkür ederim hepsine. Önümüzde Fenerbahçe derbisi var. Ona odaklanacağız. Sonra tatile gideceğim. Tatilden sonra göreceğiz. Başka bir kulüple kontratım var. Şartların konuşulması konuşuluyor. Ben burada çok mutluyum.

wanda naradan icardi aciklamasi 89246324

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu